Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwone plamki i łuszczenie napletka i żołędzia penisa


Gość Jamess

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat stałą partnerke. uprawiamy dość często seks bez prezerwatywy. ona bierze tabletki antykoncepcyjne. mam zaufanie do partnerki i wiem ze mnie niczym nie mogła zarazic. jestem jej pierwszym partnerem seksualnym. zauwazylem ze kilka misięcy temu czssami wyskakiwało mi pare czerwonych kropek na penisie potem łuszczyła sie skóra dosyć intensywnie schodziła przy tym występowało swędzenie. ale problem jednak znikał po złuszczeniu wszystko własciwie wracało do normy. teraz znów powrociło i nie ma juz wogóle swedzenia. przy masturbacji zauwazylem ze skóra dalej schodzi z napletka i zoładzia. pojawiaja sie czerwone kropki. własciwie to nie uprzykrza mi zycia ale naczytałem sie o nowotworach penisa i przestraszyłem sie. co to moze byc? zastanawiam sie nad mascia clotrimazolum kiedys stosowałem troche i skóra ładnie sie złuszczyła i byl spokoj na jakis czas. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Radzę w tej sprawie udać się do dermatologa. To prawdopodobnie zakażenie grzybicze napletka i żołędzia. Partnerka musi się udać do ginekologa. Musicie leczyć się we dwoje, gdyż nawet jeśli jeden partner się wyleczy drugi będzie go zarażał. Trzeba mieć świadomość, że grzybami czy drożdżakami można zarazić się nawet korzystając z wspólnych sanitariatów, basenów, ręczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×