Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwienienie się w sytuacjach stresowych


Gość Luk

Rekomendowane odpowiedzi

W sytuacjach stresowych moja twarz czasem staje się czerwona. Staje się to wtedy, gdy o tym myślę. Czasem walczę z moją psychiką i nie myśląc o tym nie zdarza mi się taka sytuacja. Kiedyś przez rok czasu nie czerwieniłem się!! Od czego to zależy. Od pewności siebie ?? Bo zauważyłem, że tak. Nieraz to powraca. Czy da się to CAŁKOWICIE wyleczyć lekarstwami lub operacją ?? Ile taka operacja kosztuje. Niedawno zacząłem się pocić w sytuacjach stresowych. Wiem, że jest to na tle nerwowym, ale chciałbym się całkowicie z takich rzeczy wyleczyć. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei słyszałam, że jeżeli ktoś ma problemy z poceniem się w sytuacjach stresowych, ma możliwość wstrzyknięcia jadu kiełbasianego, który ogranicza w b.dużym stopniu działanie gruczołów. Ale trudno jest mi powiedzieć, czy tak naprawdę jest. Spytaj się o to lekarza. Poza tym noszenie przewiewnych koszulek / koszul - nic na ścisk *) Jeśli chodzi o czerwienienie się.. Ja też staram się o tym nie myśleć. Ale mam jeszcze jeden sposób - po prostu otwieram okno lub siedzę przy otwartym oknie :D Nie wiem, jakie to będzie mieć działanie na Ciebie, ale na mnie działa. Nie wiem, od czego to zależy, ale tak jest :) Na wszelki wypadek zgłoś się do psychologa. Na pewno pomoże Ci podbudować pewność siebie i kontrolować okazywanie myśli w tak widoczny sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×