Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wojtek

Powrót do piłki nożnej po operacji przepukliny pachwinowej skośnej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojtek
Miesiąc temu miałem operacje przepukliny pachwinowej skośnej. Była nieduża, miałem wszytą siatke. Kiedy moge wrócić do gry w piłke nożną. Mam zamiar od grudnia. Czuje sie dobrze proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Jeśli jest Pan osobą młodą, przepuklina wystąpiła pierwszy raz, zaopatrzona jest siatką to podręczniki mówią, że można praktycznie powrócić do aktywnego trybu życia (sporty też) po 1-2 miesiącach od zabiegu. Jednak decyzję w tej sprawie powinien podjąć albo lekarz operujący albo lekarz, który Pana prowadził do zabiegu (w poradni chirurgicznej). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł jaworzno
ja mam chyba to samo boli mnie prawa pachwina nie mogę grać w piłe, co mam robić nawet kichać się nie da i kaszleć też,bo boli duł brzucha co robić??? pozd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piłkarz
to jest przepuklina niestety, jak miałem 12 lat i grałem w Koronie mialem to samo ale po 2, 3 miesiach wrocilem do treningu, a jeszcze w wieku 15 lat mialem wyrosek to po miesiacu wróciłem do treningu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość David20
jestem 3 dni po zabiegu przepukliny pachwinowej a chodze normalnie z lekkim bólem. lekarz powiedział ze po 3 miesiącach bede mógł wykonywać ćwiczenia. oczywiście bez szaleństw :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krystaalion
Piłkarze Cracovii wracali na boisko po operacjii przepukliny po 2-3 tygodniach od operacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adi
Jak to możliwe że piłkarze Cracovii tak szybko wracali do gry ? 2-3 tygodnie ? Czym to jest spowodowane ? Specjalny sposób operowania czy też specjalne leki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.