Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kolka po lewej stronie pleców


Gość Majka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od jakiegoś czasu miewam dziwne bóle w plecach.Najpierw bardzo bolały mnie plecy w okolicy barkowej, nie mogłam nawet skręcić glowy w żadną stronę.Trochę ustępowało po gorącej kapieli ale w końcu sama zaczęłam brać antybiotyk przypisany kiedyś mojemu mężowi na ból pleców przez lekarza.I nie wiem czy dzięki niemu ale przeszlo. Po okolo tygodniu pojawiły się bóle w okolicy nerek - te towarzyszą mi od kiedy pamiętam , chociaż nigdy nie byłam z tym u lekarza.Ból pojawiał sie do tej pory w nocy i musiałam wstać , oddać mocz i dopiero po okolo pol godzinie bol zaczął odchodzić.Mijala wtedy bardzo dokuczliwa sztywnośc w okolicy nerek przez którą nie mogłam się skręcić w żadną stronę. I ostatni *atak* - pojawił się w piątek od rana ból w okolicy lewej nerki rozprzestrzeniający się na lewa nogę. Towarzysza temu mdłości. A w sobotę gdy tylko wstalam towarzyszyć mi zaczął ból jak kolka, taki ściskający, uniemożliwiający poruszanie się, schylanie - po lewej stronie pleców, jakby między żebrami. I nie wiem co to może być. Czy udać się z tym do lekarza? Bóle nie występują ciągle i jakoś mogę funkcjonować ale moi bliscy uważają , że za często mi coś dolega i już sama nie wiem. Ostatnio miałam też wielodniowe sensacje żołądkowe w postaci nudności i bolesnych biegunek.Liczę na jakąś podpowiedź Panie doktorze.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Oczywiście, aby dokładnie zdiagnozować co się dzieje należy w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza. Raczej bez dodatkowych badań nie obejdzie się. Takie dolegliwości mogą być związane z patologią w zakresie układu moczowego (badanie ogólne moczu, USG jamy brzusznej szczególnie układu moczowego) oraz kręgosłupa (RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa). O wszystkich tych badaniach musi zadecydować lekarz prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×