Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Franek

Zagojenie się rany na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Franek
Miałem kiedyś coś na penisie. Myslalem, ze to jakis pryszcz i to wyciskalem, az pewnym razem powstala mi rana (czerwona) no i teraz mi sie to zagoiło i wyczuwam jak przejade po tym miejscu to czuć taki guzek. Moze to po prostu blizna czy cos takiego pozostala po zagojeniu. Mam 16 lat i jeszcze nie współżyłem. Chciałbym się zapytać czy coś mi grozi i czy mógłbym rozpocząć współżycie bez zadnych niepozytywnych efektow dla partnerki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Zapewne ta zmiana, która pozostała po stanie zapalnym gruczołów penisa to zwłóknienie. Jest to pozostałość po wygojeniu się stanu zapalnego. Jeśli guzek nie jest duży i nie powiększa się nie powinien utrudniać stosunku seksualnego. Gdybyś miał z tym guzkiem jakieś problemu lub zaszłyby zmiany w jego charakterze zgłoś się na badanie do urologa. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość piotr1972
witam, ja na ropienie zastosowalem masc tormentiol, delikatnie pomogla, ale na rany ropienie glownie polecam masc szalwiowa, na allegro mozna kupic sprzedawca ca-mils , polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa i napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.