Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość gosia

Torbiel w gardle

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gosia
Od dlugiego czasu mam torbiel w gardle, co moze byc przyczyna jego powstania? i jak leczyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
A kto stwierdził torbiel? Przede wszystkim powinien zobaczyć to laryngolog i zdecydować o dalszym leczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość babciaolivki
Mam gulke pod węzłem chłonnym .. bardzo się boje a nie powiem o tym nikomu bo sie boje szpitala pliss pomocy .. co to moze być podajcie warinaty *(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pacjentka
czy torbiel Tornwaldta, opisana w MRI to wskazanie do usuniecia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata
Haemophilus ma rację. Najpierw powinien to zobaczyć laryngolog. To on potem zaleci dalsze leczenie. *DD Wiem, bo sama jestem laryngologiem i nie raz miłam takie przypadki torbiela gardłowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grazyna
ja mam ciagle uczucie obecnosci czegos w gardle....gniecenie....pieczenie...bol gardla...wszystkie badania do tej pory nie daly zadnej odpowiedzi.Bylam u laryngologa...mialam komputerowe badanie glowy,okazalo sie ze mam zatoki nosowe,szczekowe,mialm gastroskopie mam rflux ale biore tabletki i nie ma wiekszych zmian,ultra szal szyi wyszlo ok....A w gardle dalej cos mi przeszkadza i mam problemy w polykaniu i bol w klatce....nie wiem jutro znowu ide do laryngolog.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olga
Też mam taka torbiel.Laryngolog powiedział że to niegroźne,ale trzeba by było usunąc migdałki . Dał mi płyn do płukania.Zapytaj o niego w aptece .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Angelika
Witam. mam pytanie.dziś dowiedziałam sie ze moj tata ma torbiela gardła i został skierowany na operacje,bardzo sie martwie czy to jest niebezpieczne??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość goska
Mam pytanie do pana doktora. wyczułam pod palcami na szyji guzka byłam z tym u onkologa zrobil mi usg szyji i powiedzial ze to jest do usuniecia. nie wiem co mam robic czy sie z godzic czy nie. ogolnie nic mnie nie boli nie dokucza nie utyka w gardle . prosze o rade. chcialabym wiedziec z czego zrobil mi sie taki torbiel w gardle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula
witam. mam od pół roku cos na gardle i kilka razy na dzien mam odruch wymiotny o to cos, czy ktoś wie co to jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola
Ja mam cystę w gardle. Wyglada to jak powiększone *jabłko Adama* gdy podniosę głowę do gory. Nie jest to nic nowotworowego, bo miałam z tej okazji 5 punkcji robionych,ale musze to usunąć. Termin zabiegu juz mam zaplanowany na sierpień. Wykryłam tego *guza* jakos na poczatku roku. Nie jest to bolesne, ani miękkie. Zmiana jest jakby chrząstka i daje sie ja wyczuć podczas stresu gdy gardło mi sie ściska. Czasami tez potrafi przeskakiwać jak podniosę głowę do gory i przełykamy ślinę. Cysty powinno sie usuwać,aby nie zrobił sie z tego nowotwór, ale mozna tez z tym żyć jezeli to nie jest jakos strasznie dokuczliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość halina
mialam torbiel na naglosni przez 2 lata urosl tak ze nie moglam jesc mowic dlawil mnie jestem 2 tygodnie po operacji dzieki bogu to nie rak usuneli i jest lepiej gardlo boli jak przy anginie ale radze kazdemu by nie czekal z operacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Poszukaj na: http://www.bolimnie.com/galeria-chorob znajdziesz dużo zdjęć jak mogą wyglądać choroby człowieka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.