Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żylaki na dłoni


Gość Ela z opola

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo .Poszłam z tym do lekarza i kazano mi się zgłosić do jakiegoś specjalisty od takich żeczy. Ale mówili mi że można to chyba usunąć. np. w moim przypadku jest on od grania w siatkówke inajprawdopodobniej. Z tego co wiem żylak może występować na dłoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba taki sam problem. Nie potrzebny mi wysiłek, aby nagle w autobusie zaczęły mi rwać żyły przedramienia, dłoni. Robią mi się żylaki na rękach, nogach, w lepszym przypadku siniaki. O pajączkach na udach i dłoniach nie wspominając. Nie wiem czym to jest spowodowane, bo nie ćwiczę intensywnie, odżywiam się zdrowo... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ewelina

JA w tej chwili mam 13 lat. Żylaki na dłoniach miałam już w wieku 11 lat*/ I to nie są byle jakie żylaki. Nawet teraz kiedy pisze na klawiaturze lub robię cokolwiek związane z ruchem te żyły okropnie wystają. Czasem jest tak masakrycznie ,że jak dotknę to czuję jakie są grube, mogę nawet je wciskać */ Bardzo dziwne bo w chłodne dni mam normalne dłonie ale kiedy zaczynają się te ciepłe i gorące dni to żylaki są straszne. Jestem bardzo chuda mówią na mnie ,że jestem skóra i kości ,czy to przez to ? :* I jeszcze żylaki mam na stopach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Żylakowata

Czy nie może ktos odpowiedzieć na te pytania? Ludzie maja wieksze problemy z wystającymi,, okropnymi żylakami po zewnętrznej styronie dloni niz na nogach, bo te na rekach nie daja sie ukryć. A tu widzę same pytania, a brak odpowiedzi!!! Co to za forum dziwne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×