Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość anita_owocka

Co oznaczaja 2 guzki obok siebie po prawej stronie szyji u mojego dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anita_owocka
Bardzo dawno temu zauważylam u mojej corki ze mz 1 guzek na szyji.byam u pani doktor i powiedziała ze to nic poważnego.powiedziała że to węzły chłonne .zapisała detromecyne i kazała smarować za uchem.do tego czasu nic jej nie zdinął i na dodatek robi jej sie drugi co jest nie tak proszę o szybką odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Ten opis jest bardzo skompy i na jego podstawie nie wiem co to może być. Najlepiej iść do innego lekarza. Wątpie że na powiększony węzeł chlonny pomogło smarowanie za uchem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Ten opis jest bardzo skąpy i na jego podstawie nie wiem co to może być. Najlepiej iść do innego lekarza. Wątpie że na powiększony węzeł chlonny pomogło smarowanie za uchem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość justyna
Ja mam taki sam problem też mam guza juz pare lat i tez po prawej stronie szyji . Bylam u lekarza ale tez mi powiedzial ze sa to powiekszone wezly chlonne .Ale ja w to nie wierze poniewaz mam go juz z 10 lat i nic tyle tylko ze na domiar zlego czasami mnie boli ,i wydaje mi sie ze robi sie coraz wiekszy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nina
witam Ja mam corke ma nie cale dwa latka i od roku ma takie bulki za uchem i pod uchem lekarze twierdzili ze to powiekszone wezly chlnne i dawali jej tylko antybiotyk a te bułki i tak nie znikały (A byliśmy u nie jednego lekarza ).Ale teraz okazalo sie ze to cysty a nie węzły Na razie nie będzie ich mieć usuwanych bo jest to ryzykowna operacja u tak malego dziecka Na razie musimy te cysty kontrolować czy sie nie powiększają Ja mieszkam w niemczech i mam tu większe zaufanie do lekarzy niż w pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nina
Myślę że każda matka nie powinna lekceważyć takich bułek czy węzłów powiększonych u dziecka i nie wierzyć tylko lekarzowi rodzinnemu ze to tylko powiększone węzły chłonne .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.