Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Patryk

Lewa skroń, ból i pogrubienie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patryk
Witam. Ostatnim czasy mam uciążliwe, lecz niemocne bóle głowy, a dokłądniej lewej strony czaszki, aż do lewej strony szyji. Parę dni temu zauważyłem, że mam lekko grubszą skroń lewą od prawej. Powinienem się tym przejąć? Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
A czy ból przechodzi po lekach przeciwbólowych? Czy występuje gorączka lub inne objawy? Bóle głowy są dość trudnym objawem w zasadzie większości chorób. Jeśli ból jest rzeczywiście uciążliwy to lepiej udać się do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Najlepiej udać się z tym problemem do neurologa. On powinien zdiagnozować te bóle. Oczywiście zbada Panią także i określi czy rzeczywiście są jakieś zmiany w zakresie skroni i mają one coś wspólnego z bólem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewes
Ja mam podobnie. Z tym, ze ból jest taki jakby ktos mie nieźle przywalił w lewą skroń. Na początku jest straszny potem stopniowo ustaje, ale powtarza sie. Do neurologa idę za miesiąc a żadne tabletki przeciwbolowe nie pomagaja. Jest moze jakis sposob zeby zmniejszyc te bole?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Angela
Też mam taki ból. U mnie sie to utrzymuje juz od paru miesiecy.. Na początku ból trwał po pare sekund i nie byl mocny. Praktycznie nic nie czulam. Ale w odtatnich tygodniach sie to nasilil. A faktycznie pare dni temu zauwazylam zgrubienie... Ale mam juz umowiana wizyte do lekarza wiec mam nadzieje ze w koncu dowiem sie co to jest... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xxxPokerxxxProxxx
Mam straszne bóle w lewej skroni tak (oko-skroń).Miewałem je w prawej skroni a teraz mam je w lewej bóle są straszne. Niewiem jak temu zapobiec Miewiam je Dlugi czas..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dorka
ja mam 2 dzien ucisk w lewej skroni i troche to mnie wystraszyło.tydzien temu moj 3 letni synek uderzył mnie kamieniem w to miejsce i zastanawiam sie czy to nie od tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania 21 lat
przez 3lata mam bole glowy boli mnie glowa w lewej stronie glowy bol jest nie do wytrzymania potem zaczyna mi sie robic ciemno przed oczami i trace przytomnosc na 2minuty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek
Sam mialem zrobiona tomografie komputerowa ale nic nie wykazalo...silny bol lewej skroni zawroty w glowie i tak juz 9 miesiecy jest coraz gorzej...zyly na skroni sa wypelnione i pulsuja szybko caly czas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominika
proszę pomóżcie mi 3 dzień mam straszne bule lewej skroni (tylko) nie wiem co to może być, miałam badane dno oka wszystko ok proszę o szybko odpowiedz ja tutaj dostaje nierwicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek 21
Sam mialem zrobiona tomografie komputerowa ale nic nie wykazalo...silny bol lewej skroni zawroty w glowie i tak juz 9 miesiecy jest coraz gorzej...zyly na skroni sa wypelnione i pulsuja szybko caly czas.Czy ktos wie do kogo sie z tym udac i co to jest wogle.dzieki z góry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz 24
witam . od ponad 2 miesięcy boli mnie lewa skroń . Ból zaczyna się gdy wstanę z łóżka i utrzymuje się aż do późnego wieczora każdego dnia . W pierwszej fazie nastąpiła gorączka i właśnie pulsowanie żył . Dzięki temu mam bardzo widoczne żyły od ucha do czoła :( W tym czasie rzuciłem palenie oraz w krótkim odstępie wykryłem u siebie nadciśnienie , może to ma jakieś znaczenie . Dodam że mam jeszcze żylaki na lewej nodze oraz wrzody żołądka :( Za 3 tyg mam wizytę u neurologa to napisze coś więcej .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gerda
Nerwica... To przyczyna powyższych dolegliwości. Niestety...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MArek
Też walczę z podobnymi objawami. Zaczęło się od *opaski* na głowie. Potem po miesiącu ustąpił ucisk prawej skroni pozostał na lewej - ale taki punktowy (ostatnio trochę zelżał). Ogólnie głowa w imadle. 1 Laryngolog - OK, neurolog - brak objaw zmian neurologicznych - stwierdził może nerwica, 2 laryngolog - prześwietlenie zatok - jednak coś jest (prawa zatoka szczękowa zaciemniona), wyniki krwi ok - OB 1 bez stanów zapalnych. A lewa strona głowy uciska - nogi mrowieją i ręka też sobie nie odpuszcza. Co jest grane? Czyżby kręgłosłup - nerwica. Męczy mnie to okropnie. A tak poza tym ten ból chyba zszedł niżej na *krzyż* i łydki. Zasypiam w strachu, śpię odrętwiały, chodzę z ciężką głową. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość basia24
witam. od 3 dni boli mnie prawa skron. jestem młodą mamą mam 24 lata i ciężko chorą 2 letnią córeczka boje sie czy ten ból nie oznacza cos złego.nie wiem do kogo sie z tym udac. zaczelo sie od bólów głowy potem pewnego wieczoru siedzac przed komputerem troszke krzywo spojrzałam nie obracając głowy i w pewnym momenncie jakbym coś naciągneła -ale czy to mozliwe??? ciągle mnie teraz boli.tylko w nocy mam spokój. bardzo sie boje bo wiem co to choroba. teraz jeszcze codziennie musze podawac lek mojej córeczce i gdyby mnie zabrakło to nie wiem kto by sie nią zajmowal. bardzo prosze o pomoc- porade. mam ostatnio jeszcze troche stresujące sytuacje dlatego tez mysle ze może to na tle nerwowym. prosze o pomoc.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość martha
http://pl.wikipedia.org/wiki/Olbrzymiokom%C3%B3rkowe_zapalenie_t%C4%99tnic#Badania_dodatkowe Mój tato ma podobne objawy. Dostaje sterydy, po pierwszej dawce objawy znacznie ustąpiły, teraz znowu wracają. Dostał skierowanie na USG skroni. Sprawa raczej poważna, wymaga szybkiej konsultacji u neurologa, nie powinno się tego bagatelizować, ani nazywać nerwicą. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina
Witam ! Około 2 lat temu uderzyłam sie w głowe podczas kolizji samochodowej . Od tamtego czasy odczuwam ból lewej strony głowy a najbardziej w okolicach pulsu czyli tam gdzie było uderzenie . Ból zaczął sie nasilać i powtarzać coraz częściej, najbardziej z rana jest odczuwalny . ok miesiąca temu była w szpitalu na ostrym gyż ból był nie do zniesienia ale zostałam zbyta niestety i nic konkretnego mi nie zrobiono zadnego prześwietlenia jedynie co nafaszerowali mnie lekami przeciw bólowymi . Bół jest coraz silniejszy i częstszy czuje jak by cos w środku naciskało na lewą stronę . Prosze o pomoc i jakąś rade gdzie mam sie udać , zeby zrobić jakiekolwiek badania i czy jest to cos groznego. Z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwia
https://portal.abczdrowie.pl/sposob-na-bol-glowy Ja masuje całą głowe bo przez głowe przechodzą wszystkie meridiany .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.