Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieprzyk, znamię na żołędziu penisa


Gość Alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alvaro

Witam. Będąc małym chłopcem byłem obrzezany. Jakiś rok, półtora temu pojawił mi się pieprzyk/znamię na żołądziu. I przyznam, byłem mocno zdziwiony. Na skórze jasne, spoko, ale żeby na takim czymś wyskoczyło ? właściwie to mnie nie boli, nie przeszkadza. Od właśnie roku, półtora chodzę na solarium, nieregularnie. Podejrzewam, bo nbie pamietam, że to właśnie jakoś od czasu kiedy zacząłem chodzić na solarium się pojawiło, jakoś na początku mojej przygody. Aczkolwiek wtedy nie chodziłem na sporo minut. Z biegiem czasu chodziłem na dłużej i nic się nie zwiększało itp, mimo że dawka byłą większa. Podejrzewam że mogło to wyskoczyć przez to solarium, ale sytuacja się ustabilizowała szybko i to znamię w ogole juz nie reaguje na opalanie, wiec chyba nic mi nie grozi skoro przez około rok się opalałem dłużej i częściej i nadal to robię i nie było żadnych zmian w wyglądzie tego pieprzyka od kiedy tak naprawdę wyskoczył. Zastanawia mnie dlaczego w takim miejscu ? i co to może być ? może ktoś spotkał się już z takim przypadkiem ? Wielkość tego pieprzyka to 2 mm, i znajduje się on z przedniej strony członka w najszerszym miejscu żołądzi, tuż nad *schodkiem* który łączy go z trzonem członka, to tak gwoli maksymalnej ścisłości. Z góry dziękuję za opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Zastanawia mnie dlaczego w takim miejscu ? - znamiona barwnikowe mogą powstawać we wszytkich miejscach ciała także na członku i co to może być ? - ten pieprzyk jak go nazywasz to pewnie właśnie znamię barwnikowe, jeśli masz co do tego wątpliwości skonsultuj się w tej sprawie bezpośrednio z dermatologiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam podobne znamię od dłuższego czasu, ale ostatnio zaobserwowałem kilka (około 10) nowych, niewielkich znamion na żołądziu i powiem szczerze, że mnie to zaniepokoiło. Czy jest się czego obawiać czy mogę spać spokojnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób które mają lub miały znamiona barwnikowe na żołedziu. Sam posiadam taką 7 mm od 16 lat. Zastanawiam się nad usunięciem. Jeżeli ktoś miał podobną przygodę to niech napisze do mnie. tomek2701@tlen.pl Jestem po wizycie u chirurgów urologów którzy mogą mi to usunąć jednak bardziej polecają obserwować. Jeżeli ktoś z was już usunął taką zmianę chirurgicznie z zolędzia niech proszę napisze do mnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×