Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Białe plamy na penisie


Gość Arrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kilka dni temu zauważyłem na penisie białe plamy. Trochę tym jestem zaniepokojony. Co to może być? Poniżej link do zdjęcia. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam http://img195.imageshack.us/i/80637480.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie białe plamy raczej wskazują na miejscowy brak pigmentu w skórze penisa. Taki defekt skóry w tym rejonie. Nie wskazuje to na nic groźnego, to taki tylko defekt estetyczny, ale jeszcze radziłbym w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem, który ostatecznie wytłumaczy czym są dokładnie takie zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedz. W tygodniu udam się do dermatologa. Mam jednak jeszcze pytanie. Czy te plamy mogą się powiększyć? Czy można je jakoś usunąć? Czy mogą pojawić się w innym miejscu ciała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Od kilku lat mam kilka białych plam na główce penisa. Wygląda to bardzo nieładnie. Dermatolog polecił mi maść Clotrimazolum 20g. Smaruje 3 x dziennie już ponad tydzień i nic nie znika. Proszę o pomoc. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 12_dawiiid:17

ja tez mam jakies plamy na praciu, i boje sie czy to nie jest nic powaznego? juz 3 dzien szukam informacji na ten temat. ale ja mam te plamki tez na mosznie ... a do dermatologa bardzo wstydze sie pojsc. przed posciem do lekarza - ogolic łonowce? a jak mi stanie jak lekarz bedzie go dotykał co wtedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od jakiegoś czasu na moim penisie pojawiła się dziwna narośl. Są to małe, białe plamki. Nie maleją, nie rosną, nie powodują bólu czy innych dolegliwości. Jednak wygląda to niepokojąco, dodaję zdjęcie : Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - fb5299e0ec15c.jpg. Nie jest ono do końca wyraźne, ale myślę, że rozpoznanie będzie możliwe. W najbliższym czasie nie mam wolnej chwili aby udać się do lekarza, dlatego też wychodzę z zapytaniem : Co to jest? Czy może to zagrażać mojemu zdrowiu? Pozdrawiam i z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×