Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nasilający się ból w prawym zgięciu łokciowym, tylnej części głowy i nóg


Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorota

Od pewnego czasu czuję dziwny ból w zgięciu łokciowym, bywa że drętwieje mi cała ręka, a nawet nagle wypada mi coś z rąk. Do tego drętwieją mi nogi, z poczatku były to tylko stopy a teraz drętwienie polączone z bólem sięgają aż po kolana. Czasem ból ten nasila się przy zwykłym spacerze, a czasem tam po prostu. Ból głowy obejmuje tylko tylną część tak jakby ktoś mi ją ściskał z każdej strony. Do tego czasem przeszywa mnie nagły szybki ból idący przez cały kręgosłup. No i pogarsza mi sie wzrok. Nie wykonuję żadnej pracy która wymaga wysiłku, nie ćwiczę też na siłowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Najlepiej w tej sprawie byłoby skonsultować się z neurologiem. Takie objawy mogą świadczyć o patologii w zakresie całego kręgosłupa. Być może konieczne okaże się wykonanie RTG kręgosłupa. Najlepiej, aby o rodzaju diagnostyki zadecydował neurolog po bezpośrednim badaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość brydzia

mam nasilajocy sie ból prawego lokcia dostalam już kilka blokad ostatnia to diprophos na kilka dni mialam spokój potem bralam tabletki przeciwbólowe bo slyszalam że blokady niszczo kosci zauważylam że po tych blokadach a mialam różne strasznie wypadajo mi wlosy a caly problem w tym ze nie mialam robionych żadnych badan od razu blokada uslyszalam tylko tak to taka choroba i tak ma byc i bolec stracilam prace nie wiem co dalej mam robic bo przecież na to renty nie dajo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×