Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicy pachwiny po operacji przepukliny pachwinowej a brak jednoznacznej diagnozy lekarzy specjalistów


Gość Pawel

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry, Mam 26 lat i jestem po operacji przepukliny pachwinowej, ktora odbyla sie dwa lata temu. Zostala zalozona siatka, przebiek rekonwalescencji przebiegal idealnie az do pewnego momentu. Chodze na silownie, dosc intensywnie cwiczac i dodatkowo gram w pilke a moze raczej gralem. Wszystko bylo w porzadku az na silownii w jednej chwili zaczalem odczuwac pieczenie w okolicy pachwiny. Moim zdaniem wyniklo to ze zbyt duzego wysilku fizycznego. Bylem u lekarzy chirurgow i jeden powiedzial po badaniu ze jakis pierscien pachwinowy jest uszkodzony ale nie da sie z tym nic zrobic. A z kolei tydzien temu bylem u prywatngo chirurga i po zbadaniu stwierdzil ze nie ma zadnych objawow stwierdzajacych nawrot choroby. Nie wiem co mam dalej robic bo chec chodzenia na silwonie i zadbanie o sfere fizyczna jak i psychiczna jest silniejsze ode mnie!! Tym sposobem jak bolalo w okolicy pachwiny tak boli do tej pory, z tym ze ten bol nie jest dotkilwy ale uporczywy, prosze sobie wyobrazic ciagly bol pieczenie w okolicy pachwiny. Prosze o jakas wskazowke co mam zrobic o co pytac lekarzy bo wydaje mi sie ze cos jest nie tak skoro bol nie ustepuje. Dziekuje z gory za odpowiedz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×