Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie dawno usunęłam ciążę


Gość Natalia z Nowego Sac

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia z Nowego Sacza

Hej...mam problem 20 czerwca usunelam dziecko... Nie kocham sie ze swoim facetem az do 6lipca... ale 7 lipca namowil mi zebys sie troszke pokochali zgodzilam sie.... I mam teraz watpliwosci ze jestem w ciazy bo moj chlopak twierdzi ze Prezerwatywa PLEMNIKOBOJCZA pekla... i co mam teraz zrobic?? Sa mozliwosci ze jestesm w ciazy?? Prosze odpisz mi ...:( Jestem zalamana ta mysla ze moge byc w ciazy P.S. podobno po usunieciu ciazy nie wolno sie Kochac az 40 dni!! To prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to, że obecnie jesteś w ciąży jest niemożliwością. Usunęłaś ciąże, ale fizjologicznie nadal organizm przez pewien czas będzie odczuwał, że jesteś w ciąży. Dlatego teraz nie możesz zajść w ciążę. Trzeba stosować środki antykoncepcyjne, a nie prezerwatywy. Od stosunków przerwa na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karolinaaaaaaaaaaaaa

co za głupie baby !!!!!!!!!!!!!!!!! Jak można nie chcieć dziecka !! NIe trzeba się brać za sex jak się dzieci nie chce mieć !!!! Co to za baby,które zabijają własne dzieci ?????????????? Boże daj wiare takim kobietom i nie pozwól im usuwać tych ciąż !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście widocznie psychicznie nie przygotowane na to aby zostać mamą.Ale jeżeli jesteście w tej ciąży to dajcie temu dziecku żyć,bo nikt i nic nie ma prawa odbierać mu życia!Jakbyście wy się czuły gdyby wasza mama powiedziała że was nie chce i że byłyście *wypadkiem przy pracy?* Jeszcze gorzej gdyby was usunęła to NIE BYŁOBY WAS NA TEJ ZIEMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłam niechcianym dzieckiem.W tym kraju borykamy się z biedą, brakiem pracy,dzieci są bite, krzywdzone,żyją w nędzy,potem wyrastają na przestepców.Dzieci nienarodzone sa nieskalane grzechem, omija ich ta nędzna egzystencja.Moga być z Bogiem,ja sama powiedziałam mojej mamie,że nie miałabym żalu do niej za aborcję, wiem , jakie ciężkie miła życie z mężem alkoholikiem w dodatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że kobiecie która nie chce mieć dziecka jest ciężko, ale jest tyle innych sposobów zamiast aborcji ! Jeżeli się uprawia seks , jest to równoznaczne z gotowością na ewentualną ciążę, nawet jeśli było zabezpieczenie. Trzeba było myśleć WCZEŚNIEJ, po teraz to już nie jest tylko Twoja sprawa CO zrobisz z dzieckiem, jest to już nowa istota, mająca prawo do życia i nie można mu tego odbierać !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunęłam ciążę??????Jezu,głupia dziewucho!!!!!!Szkoda,że ciebie matka nie usunęła!!!Sumienia nie masz??????Kup sobie wibrator jeśli nie jesteś na tyle douczona i odpowiedzialna i nie wiesz skąd się biorą dzieci!!!!!!PUSTAK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałam mieć dziecko, długo z partnerem się o nie staraliśmy. Gdy w końcu stał się cud i zobaczyłam dwie kreski na teście byłam bardzo szczęśliwa. Niestety radość trwała krótką chwilę, ten idealny facet i przyszły tatuś zostawił mnie....Szok był ogromny, mnóstwo myśli, pytań, wyszło na jaw wiele jego kłamstw...Nie chciałam tego dziecka, tyle lat starań i nagle wszystko legło w gruzach. Zabrakło mi odwagi na aborcję. Urodziłam. Dziś jestem szczęśliwą mamą cudownego dwulatka. Nie osądzam już innych, sami nie wiedzie jak zareagujecie na pewne przeciwności losu....Nie pochwalam aborcji ale też nie osądzam kobiet, które to zrobiły. Ja na szczęście stchórzyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×