Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieprzyk na penisie, włoski na trzonie i obok pieprzyka, lekki ból penisa w okolicy pieprzyka


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem iż już od pewnego czasu, współżyje z moja dziewczyna seksualnie, na razie zaspokajamy się tylko oralnie. Pierwszym problemem było to że bardzo się przy niej podniecałem i często miałem erekcje. Pod koniec dnia bardzo bolały mnie jądra i podobno miałem wypełnione nasieniowody zebraną przez ten czas spermą- była to prawda. Potem zaczął mnie boleć pieprzyk, który mam od urodzenia, wydawało mi się że lekko zmienił kolor na ciemniejszy. Dodatkowo nie wiem czy to normalne ale mam włoski na penisie tóż przy trzonie i parę obok pieprzyka, jest to przy 1/3 długości, boje się że wyrosną jeszcze wyżej. Nie wiem czy to może być związane z higieną ale np często z pod napletka mam jakieś białe resztki, myślę że to od spermy, bo często się masturbuje ale to już ograniczam. To wszystko. Proszę o profesjonalną odpowiedź, martwię się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno oceniać co może się dziać bez bezpośredniego badania. Raczej z opisu nie wnioskuję, aby działo się coś niepokojącego. Najlepiej, aby w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem. On po badaniu wyjaśni czy coś groźnego dzieje się ze znamieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja tez dzis wlasnie nagle pod prusznicem cos mnie zabolao to zastanawialem sie czemu wiec doszlem do tego ze jak ciagne za wlos ktory mialem na czubku penisa wogole zastanawilaem sie skad on tam jest moze sie przyczepil ale oderwac sie nie dalo wiec przyciolem taki zaplatany wlos jak kokarda przezroczysty bialy z supelkiem na srodku,przeciez ja mam rude wlosy lonowe,czy to moze byc pasozyt? albo przypadkowy wlos ktory mi wrosl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×