Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle i drętwienie w biodrach i pachwinach


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam występujące bóle przy chodzeniu , drętwienie nawet gdy się leży lub siedzi w biodrach i pachwinach. Lekarz -Chirurg i Neurolog stwierdzili po ok 3 miesiącach wizyt i badań problemy z nadwyrężonymi ścięgnami pachwinowymi i nic się nie da zrobić prócz dbania o pachwiny i odpoczynek z Nadzieją że czas da rezultat. Wykonane miałem blokady laserowe x2 , ale żadnego skutku. Chodzenia jest utrudnione a już nie wspomne o pracy stojacej lub klęczącej. Bardzo zalezy mi na pomocy czy można jakoś zaradzić temu i wzmocnić /podleczyć te wiązadła jeśli to napewno takie schorzenie, utrudnia to życie i praktycznie uniemożliwia mi prace . Z góry dziękuje za pomocną odpowiedź i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy miał Pan wykonane RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Patologia w tym odcinku kręgosłupa może wywoływać podobne dolegliwości jak występujące u Pana. Trzeba by jeszcze w tej sprawie udać się do lekarza specjalizującego się w rehabilitacji, aby zalecił odpowiednie zabiegi i być może ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem wykonane RTG odcinka lędźwiowego kręgosłupa i pokazało minimalne zmiany zwyrodnieniowe ale lekarz nie wskazał tego jako główną przyczynę( tymbardziej że kilka lat temu były one już zauważalne gdy miałem problemy z kręgosłupem). Jeszcze spróbuję jednej wizyty u prywatnego Neurochirurga a potem może faktycznie rehabilitant coś poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×