Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problemy z częstym oddawaniem moczu


Gość paula

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. od dłuższego czasu mam problemy z oddawaniem moczu. A ogólnie to nie mogę sie czasami wysikać. boli mnie podbrzusze, a częsciej cały brzuch. bardzo często chodzę do łazienki, a gdy idę to nie mogę oddać moczu, a gdy juz oddam to w małych ilościach i po paru minutach muszę iść jeszcze raz i tak w kółko. byłam u ginekologa, robil mi USG i stwierdził, że mam maluteńką torbiel, ale mam się nie martwic, bo to może być po miesiączce. Po pewnym czasie zaczęła mnie bolec prawa strona brzucha. Nie mogłam wytrzymać i poszłam do lekarza rodzinnego. Lekarka stwierdziła, że to może być kolka nerkowa i dała mi skierowanie na badanie moczu i USG brzucha. Wyniki USG wyszły prawidłowo. żadnego kamienia nie wykryto. Natomiast w moczu były zmiany. Ale po pewnym czasie, wieczorem miałam ostry ból lewej strony brzucha, a przy tym sikałam na czerwono, rano wymiotowałam i czułam sie słabo. poszłam do lekarza, przepisała mi leki i po pewnym czasie kazała mi zrobić badanie moczu. wyszedł prawidłowy. lecz ja mam nadal te same objawy. czasami czuję kłucie brzucha. ciągle mam nabrzmiały brzuch, mam czasem problemy z wypróżnianiem, podczas stosunku odczułam bóle, mam czasami częste, a czasami mocne upławy o nie przyjemnym zapachu. co to może być?? proszę o szybką odpowiedź. juz mnie to wszystko męczy, a szczególnie to bardzo częste chodzenie do łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w tej sprawie udać się na konsultację do urologa. takie objawy mogą świadczyć o jakimś stanie zapalnym lub innej patologii w zakresie pęcherza. Może okazać się konieczne dodatkowe badanie jak np. urografia czy też może cystoskopia. O wszystkim zadecyduje urolog po badaniu. Powód upławów musi wyjaśnić ginekolog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałam przy ostrym zapaleniu pęcherza - nie wspominam tego dobrze.. straszne to było! W szpitalu aż się znalazłam, ale na szczęście przepisali tylko Nospę, Cipronex, Urosept, nakaz wygrzewania i nie wychodzenia przez 10dni z domu i chodzić owinięta w kocu. Pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×