Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bardzo mały penis


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! mam 27 lat waga 105kg wzrost 181cm jestem lekko misiowaty. Mam problem ze swoim penisem ma on długość 3cm w opadzie i 12 cm w wzwodzie, problem w tym że mój penis jest jak u dziecka, bardzo mały i wygląda jakby był cały czas skurczony, jednakże nie posiadam żadnych problemów z erekcją, kilka lat temu zauważyłem ze mam za krótkie wiązadełko i są problemy we wzwodzie z obciągnięciem skórki do końca, zostałem wysłany przez lekarza do chirurga w celu usunięcia wiązadełka jednak nigdy tego nie zrobiłem, boję się interwencji chirurgicznej na moim penisie, czy za krótkie wiązadełko mogło mieć wpływ podczas wzrostu penisa wraz z wiekiem na jego długość ? oraz co mógłbym zrobić żeby mój penis nie był tak skurczony, czy codzienna masturbacja może być przyczyną skurczonego penisa ? proszę o poradę Pana Doktora jako że czuję się nieszczęśliwy z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie boj sie zabiegu przeciecia wiazadelka.To naprawde minimalny zabieg. Twoj penis jest minimalnie ponizej sredniej dlugosci, ale nie przejmuj sie tym .Przy stosunku wazna jest technika a nie dlugosc penisa. Zacznij bez obaw zycie seksualne. Jedynie doradzam zrzucenie ok.15 kg wagi. To pomoze ci przy seksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..mam pytanie czy jeli ten sam problem dotyczyl bedzie osoby obrzezanej,jest cos co pomoglo by zarowno na dlugosc i obwod-zwiekszenie takowych jak we zwodzie tak i w spoczynku??prosze o odpowiedz lub podpowiedz.dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2010 o 16:14, Gość Aleksandra napisał:

Tak.wiazadełko mogło miec wpływ na wzrost Twojego penisa.Obecnie mozesz usunać wiazadełko w celu polepszenia sobie konfortu podczas stosunków seksualnych.

Nieprawda , stan wędzidełka ani jego schorzenia nie decydują o wielkości penisa tylko genetyka, na którą nie mamy wpływu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×