Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból uda, czasami biodra a krzywy kręgosłup


Gość Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu ( ok 3 lat) odczuwam dziwny ból, w lewym udzie, głównie w górnej części środkowej oraz zewnętrznej a czasami nawet z tyłu. Nie jest to silny ból który uniemożliwia mi funkcjonowanie ale takie *dziwne odczucie*. Przez cały ten okres bol ten nasila się jedynie po dłuższej jeździe samochodem, ale potem wraca do normy. Dodam, że mam lewą łopatkę niżej, oraz lewą stronę klatki piersiowej bardziej wysuniętą. Również w dzieciństwie musiałem nosić wkładkę ortopedyczną więc pewnie mam też jedną nogę krótszą. Poza tym kiedyś przy rozciąganiu coś mi chyba się naderwało w pośladku i tylniej części uda gdyż poczułem silny ból który utrzymywał się dobre 2 miesiące. W związku z tym mam pytanie czy to dziwne odczucie może być związane z moim krzywym kręgosłupem lub tym zdarzeniem z rozciąganiem czy może to coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej takie dolegliwości mogą być związane z patologią w zakresie kręgosłupa (skrzywienie plus zmiany zwyrodnieniowe). Dobrze by było wykonać badania kontrolne RTG kręgosłupa i skonsultować się w tej sprawie z neurologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rownierz mam taki problem co Artek. Bylem u chirurga, on dal mi zastrzyk przeciw bolowy, i odeslal do pedjatry ,ale wspominal cos o neurologu. W pn udam sie do znajomego neurologa. Miejmy nadzieje ze dyski nie beda bardzo uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę siedziec boli mnie udo i kręgoslup oraz puchną nogi w kostkach w nocy odczówam pieczenie ,i pulsowanie ,mrowienie ,przy tym uderzenia gorąca zalewam się potem .biorę lekarstwa przeciw bolowe i na krązenie i nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciek

zdjęcie rentgenowskie pomoże rehabilitantowi w ocenie problemu, później z doświadczenia wiem, że najlepiej wybrać jednak prywatnego specjalistę, ja korzystałem z usług rehabilitacji mobilnej (jestem z warszawy) i po odpowiednim doborze ćwiczen, rzeczywiście ten ból zaczął ustępować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×