Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przebarwienia skóry na żołędziu penisa


Gość Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stulejkę miałem usunięta już kilka lat temu...prawie zaraz po jej usunięciu skóra na żołędziu zaczęła zmieniać kolor na ciemno brązowy przypominało to plamy. obecnie polowa żołędzia ma kolor normalny, kolejna połowa ma kolor ciemno brązowy, wygląda to bardzo dziwnie. bylem u urologa stwierdził ze to przebarwienia melaninowe i ze to dosyć często pojawia się po zabiegu stulejki. dodam ze żołądź mam ciągle odsłonięta, gdyż chirurg wykonujący zabieg na stale przyszył mi napletek do penisa. ale czytam forum i nie znalazłem w żadnym temacie wzmianki o przebarwieniach. stosuje obecnie maść z apteki na wybielanie skóry ale nic nie pomaga. czy któryś z was zetknął się z takim problemem ? możne wiecie jakiej maści używać ? wiem również na 100% że nie jest to żadne zakażenie grzybiczne gdyż wcześniej przed wizyta używałem maści przeciwgrzybicznych typu clotrimazol i urolog również potwierdził że nie jest to żaden łupież pstry choć kolor ten sam ale plamy o kilka razy większe. czy możne to być wina solarium ? gdyż z tego co pamiętam od razu po zabiegu gdy wszystko się zagoiło bylem kilka razy na solarium i chyba od tamtego momentu takie plamy/przebarwienia zaczęły się pojawiać. obecnie nie powiększają się ono i nie zmieniają koloru niestety nie wiem jak się ich pozbyć by kolor skóry wrócił do naturalnego koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Blizny i miejsca po zabiegach nie należy opalać przez około 6 miesięcy. Zapewne nadmierna eksopzycja na promienie UV wpłynęła na przebarwienia. W zasadzie należy się do tych plam przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam identyczny problem - miałem usuniętą stulejkę ponad 4 lata temu, a blisko 3 lata temu poszerzaną średnicę przewodu moczowego Aktualnie mam przebarwienia na około 1/5 żołądzi od strony po której usuwana była część napletka przyrośnięta do żołędzia (okolice nad wiązadełkiem) Przebarwienia trochę mnie niepokoją od strony medycznej, ale również zawstydzają - wyglądają jakby żołądź był brudny Zastanawiałem się co zrobić i doszedłem do wniosku, że zacznę od badania posiewu z tego miejsca, gdyż może podczas zabiegu coś mi się przywlokło Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Franciszek

10 lat temu miałem zabieg obrzezania z powodu stulejki, spowodowanej przez LSA. Po tym zabiegu pojawiły się na ok. 30% żołędzi brązowe plamy. Za wyjątkiem estetyki, w niczym to nie przeszkadza. Wszystkie funkcje organu działają prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wynika że to są po prostu przebarwienia. Ale jeśli ciebie to martwi to ja bym poszedł po prostu do urologa na kontrolę. Możesz iść do kliniki Urogen, która zajmuje się tylko sprawami urologicznymi. Nich któryś z tamtejszych specjalistów zerknie na te zmiany. Może będą na to jakieś maści i wystarczy, a może będą potrzebne kolejne badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ferdynand

 

Choroby męskie:

 

Stulejka jak wygląda, zdjęcia, leczenie =>>  mojachoroba.pl/choroby/stulejka

 

Prącie choroby skórne zdjęcia =>>   mojachoroba.pl/lokalizacja/pracie-penis

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×