Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha wokół pępka


Gość Paweł Cetnar

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł Cetnar

Witam !! Mam już od miesiąca ból brzucha (okolice pępka). Czasem jest to ból czasem pieczenie nie jest on intensywny ale uciążliwy. Miałem początkowo objawy zapalenia pęcherza więc lekarz przepisał mi leki na zapalenie. Jednak ból brzucha nie ustaje i jak nie mam bólu brzucha to lekkie jakby pieczenie w różnych okolicach brzucha. Robiłem badania 2x USG 2xkrew + mocz nic nie wykazały.Robiłem test na bakterie wywołującą wrzody wyszedł ujemny. Ból czasem ustaje ale wraca. Po oddaniu moczu czasem się nasila niżej okolicy pępka.Chirurg po USG stwierdził że wszystko ok. Przepisał mi tabletki na regulacje pracy jelit i antybakteryjne.Niestety ból nie ustępuje nadal. Brzuch mam jakby lekko nabrzmiały.Przy dotykaniu czuje że jest jakby lekko obolały.Poza tym czuje się dobrze nie wymiotuje,mam apetyt,jak uciskam punktowo brzuch nic mnie nie boli,kał jest może mniej regularny ale to pewnie dlatego że stosuje diete. Co to może być.Jak mam dalej postępować żeby zbadać jaka jest przyczyna ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było jeszcze w tej sprawie skonsultować się z gastroenterologiem. Może to jakaś postać zapalenia jelita grubego. Być może celem pogłębienia diagnostyki okaże się, że trzeba będzie wykonać kolonoskopię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! Zrobiłem gastroskopie nic nie wykazała. Gastrolog kazał mi zrobić badania z kału na pasożyty i na lamblie. Po pierwszym z trzech wyników wyszło mi że nie mam ani pasożytów ani lamblii. Wczoraj przy oddawaniu moczu zauważyłem że w pisuarze rusza sie biały robak podobny do glisty ludzkiej. Nie wiem czy wydaliłem go razem z moczem czy pochodzi on z pisuaru w pracy (sprzątaczki sprzątają codziennie to myśle że czymś dezynfekują). Dziś dałem jeszcze mocz na posiew. Co moge dalej zrobić w tym kierunku bo już nie mam pomysłów ??? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! Dodam jeszcze że mam takie objawy jakby przepukliny bo ból mi sie nasila po oddaniu stolca lub po jakimś większym wysiłku fizycznym związanym z naprężaniem mięśni brzucha. Jak leże na plecach czasem to przynosi mi ulge. Zdaża się że mam jakby dreszcze, jestem tak wewnętrznie rozczęsiony. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno masz robaki i lamblie.Kup w zielarni krople vernikadis ,które skutecznie likwidują pasożyty i pij po dużej łyżce stołowej na czczo i wieczorem.Tam jest opis.Zaraz poczujesz się lepiej.Ludzie odrobaczają psy,koty,a o sobie zapominają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×