Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mniej spermy i słaby wytrysk po zapaleniu jądra


Gość MArcin

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem u urologa, zrobił mi usg jądra, niby wszystko w normie tylko w lewym jadrze więcej płynu. Jądro to było inne w dotyku, bardziej zwisało i można był wyczuć coś jakby żyły. Myślałem że to żylaki powrozka nasiennego, jednak lekarz to wykluczył. Zapisał mi acard, dicloberl i tadenan. Powiedział że nie ma powodów do obaw. Badał palcem także gruczoł krokowy- było czuć delikatny dyskomfort ale nie ból. Stwierdził że to może być spowodowane lakkim zapaleniem gruczołu. Od wizyty u lekarza często oddaje mocz, nic mnie nie boli ale w podbrzuszu tu gdzie jest pecherz czuje dyskomfort. Podczas wytrysku wydostaje się na zewnątrz mniej spermy w dodatku nie ma silnego wytrysku jka kiedys, jet tylko minimalny. Czy to jest spowodowane zapaleniem jądra (jestem po11 dniach brania leków, jeszcze 5 dni i koniec dawki) czy wpływ na wytrysk ma gruczoł krokowy. Proszę o pomoc. Marcin 24 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpływ na wytrysk ma bardziej gruczoł krokowy niż jądro chociaż w przypadku zapalenia jądra tez może być słabszy. Najlepiej po skończeniu leczenia udać się na kontrolę ponownie do urologa. On po badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania (np. zmianie leków lub ich przedłużeniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×