Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból penisa i czerwone plamki po stosunku


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 23lata od roku współżyje. Na początku było idealnie, po 3miesiącach dostaliśmy oboje zapalenia... dziewczyna poszła do ginekologa- przepisał jej tabletki a mi pimafucort..zaczelo przechodzic ale skonczyla sie tubka, po 2tyg choroba wrocila i znowu pimafucort ktory nic nie pomogl. potem urolog dał mi amotaks przez 2tyg. objawy przeszly..ale ból pozostał. Dermatolog dała mi masc *diprogenta* -przeszło na miesiąc... i znowu od poczatku. Urolog dał travogen-nie przeszło i powiedzial ze mam nie przychodzic chyba ze po obrzezanie.... (wszystko robiłem prywatnie,wydałem duzo pieniedzy). W wymazie nic nie wychodowano. Mineło juz od ostatniej wizyty z 6mscy... od roku mam nieprzyjemne uczucie podczas stosunku, a często ostry ból(od tygodnia pojawiają sie po stosunku czerwone plamki na penisie-wczesniej pojawiala sie jedna-na poczatku choroby) prosze o rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno określić bez badania co może się dziać. Może rzeczywiście trzeba zastanowić się nad obrzezaniem. Może budowa napletka jest taka, że utrudnia odpowiednią higienę żołędzia przez co występuje przewlekły stan zapalny. Zapewne należałoby w tej sprawie powtórnie udać się do urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja z obecnie mezem tez mialam takie perypetie:P bylam u lekarza a maz nie wynalazl na alegro masc szalwiowa i sie nia smarowal bylam wsciekla na poczatku ale po tygodniu mu pomoglo teraz nie mamy tego problemu ale masc zawsze sie do czegos przyda chociazby na pryszcze fajnie dziala hehe. http://www.allegro.pl/item1129922844_masc_szalwiowa_penis_rany_promocja_wys_0zl.html to strona z szałwiową a jezeli ci nie pomoze to moze partnerka ma tendencje do lapania zapalen tak sie dzieje gdy sperma zostaje hm w srodku niej po stosunku:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×