Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pocenie i inne objawy


Gość KUPIS

Rekomendowane odpowiedzi

Hey . mam 21 lat i mam problem.postaram sie go opisac krótko i poprosic o porade. mianowicie rozchodzi sie o to ze od ok 1 roku mam powiekszone wezły chłonne tzn.na szyji po jej lewej str sa dwa , jeden na koncie zuchwy a 2 na równi z krtania ok 2 cm od niej ,nie bola i da sie je poruszyc wzdledem skury i podłoza. nie sa twarde i maja ok 0,5 cm nastepny jest taki sam jak 2 poprzednie i jest na karku po prawej str. zauwarzyłem go przypadkiem .nadobojczykowych ,obojczykowych czy tez pachowych niema.moze to głupio zabrzmi ale od ok roku tez mam zeby zepsute i akurat mozliwe ze to od tych zebów mi wyskoczyły te wezły .byłem u lekarza z nimi ,miałem badanie krwi z rozmazem i wyszło ok. takrze mierzyłem sobie temperature w ciagu dnia po kilka razy i wachała sie od 36,6 do 36,9 i niekiedy 37. niepamietam zeby było powyzej 37. to tez wiem ze wydaje sie normalne .wczesniej poprzechodzilem rózne badania od kolnoskopi przez gastroskopie ,usg itp bo miałem krew w stolcu ale wyszło ze mam tylko popekana sluzówke ktora peka czasami dalej.chyba sobie przez przypadek i głupi umysł powmawiałem choroby i teraz mozliwe ze mam zespół jelita drazliwego bo oddaje rozne stolce az mi sie niechce wymieniac jakie i mozliwe ze mam jakas nerwice .ale wracajac do tych wezlow najgorsze jest to ze niekiedy w nocy a wczesniej tak nie miałem zanim zasne albo dzieje sie to w nocy od ok 24 do ok 3 pojawiaja sie u mnie jakies dziwne lekkawe napady goraca ktore pojawiaja sie i znikaja i tak na zmiane,albo zamiast nich mam tak ze obudze sie w nocy o ok 2.00 i mam lekko podkoszulke spocona na plecach w gornej jej czesci albo szyje.niekiedy jest tak ze normalnie przespie cała noc a niekiedy jest tak jak napisałem.po godz 3 wszystko ustepuje i robi mi sie zmino co jest tez bardzo dziwne i musze sie nakryc.dodam ze raczej nie trace na wadze nie mam osłabienia, gram w pilke i chodze na silownie.ale własnie zaczynam sie bac czy to nie jest cos powaznego.moze jakis chłonniak albo ziarnica.aha jeszcze jedno: jak dzisiaj sie obudziłe w nocy i było tak samo i tez podkoszulka lekko spocona ,powtazam lekko to zmiezylem sobie temperature i wyszło mi 36,2 wiec prawidłowa dlatego watpie zebym sie pocil przez wzrost temperatury a chyba takie cos jest przy chłonniakach, tzn ze jak by mi wyszło 36,9 to mozna go podejzewac tak??? poprosze o jakas porade i zrozumienie tego co napisałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro lekarz Pana badał i nic niepokojącego nie stwierdził, skoro wyniki badań laboratoryjnych są w normie nie ma powodu do niepokoju i podejrzeń chłoniaka. Proszę się uspokoić i zacząć leczyć zęby, gdyż z pewnością powiększone węzły chłonne są spowodowane próchnicą i stanem zapalnym ozębia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×