Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Utrata świadomości


Gość madakaka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość madakaka

4 lata temu miałem tak jakby dziwny sen. Bylo to takie coś: Poczułem ostre ukłucie w prawej skroni chwile póżniej usłyszałem przeszywający słuch pisk. Drugim objawem było to, że tak jakby zostałem sparaliżowany (niem mogłem poruszyć nogami i rękoma) serce przyspieszylo tempa i szybciej (o wiele szybciej zaczełem oddychać) Poszedłem do neurologa zostałem podłączony do takiego kasku na głowe przez jedną dobę. Eeg wykazalo nie prawidłowości na linii 12Hz lub 10 Hz i 250 mV (fale ostre, powtarzające sie co 2 sekundy) Co raz częściej mam zawroty głowy. Gdy jest jakiś rozbłysk np. błysk pioruna, włanczające sie światło padam na ziemie w bezruchu ( trace świadomość). Wszyscy lekarze mówią że to schemat poodobny do padaczki. ale EEG to wyklucza. Rezonans magnetyczny nic nie znalazł i tomografia także. EKG w czasie ataku kiedy było robione wykazało, że gwałtownie przyśpiesza np. z 86 do 157. Ciśnienie krwi w czasie ataku 223/145. Nie wiem co dalej robić. Atak taki mam przy gwałtownym rozbłysku światła lub bez przyczyny (ok. 1 raz w misiącu). PS. po ataku jestem strasznie blady i jest mi słabo. Czuję duszność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość madakaka

Byłem badany przez profesora neurologa w niemczech. Powiedział on ze to raczej nie bedzie choroba typu padaczka czy Nerwica. Zauważono jakies dodatkowe zaburzenia w polu brooke*a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość madakaka

na 18 godzine miałem spotkanie z neurologiem (razem z wynikami) wszystko sie wyjaśniło będe leczony w szpitalu przez okolo pol roku. Lecz powiedzial e bede musial przyjmowac leki juz do konca zycia. Mam nie dokonca uleczalna chorobe genetyczna. Mowi sie trudno. Dzieki za starania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×