Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zawroty głowy po usunięciu pęcherzyka żółciowego


Gość blanca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 23 marca miałam zabieg. Wypisano mnie w stanie ogólnym dobrym 26 marca.Mam zawroty głowy, a jeszcze w szpitalu miałam krwotoki z nosa stany podgorączkowe i podwyższone ciśnienie.Zaznaczam,że nie leczę sie na nadciśnienie-zawsze było w normie.Czy mogę to zrzuci na stres pobytu w szpitalu i lek przed zabiegiem? czy coś może by nie tak. Wyniki mam dobre.I jeszcze jedne pytanie. Przed zabiegiem założono mi sąde przez nos do żoładka czym byłam bardzo zaskoczona. Pytając po co ta sąda siosta powiedziała że zawsze sie zakłada by odprowadzała gazy z żołądka. Pare tygodni wsześniej na tym oddziale miała ten sam zabieg znajoma i nie zakładano jej sądy. Dlaczego zrobiono to mnie? Czy jest to praktykowane w szpitalach? Nikt na forum o tym nie pisze.Proszę o odpowiedz .Bardzo dziękuje i pozrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę to zrzuci na stres pobytu w szpitalu i lek przed zabiegiem? - tak prawdopodobnie związane jest to ze stresem operacyjnym, obecnie proszę mierzyć sobie ciśnienie krwi 2-3 razy dziennie i będzie wiadomo czy rzeczywiście ma Pani nadciśnienie Dlaczego zrobiono to mnie? - być może miała Pani wzdęty brzuch, sonda odprowadziła gaz z żołądka co znacznie ułatwia zabieg i zabezpiecza przed powikłaniami w czasie zabiegu Czy jest to praktykowane w szpitalach? - w niektórych tak, ale w bardzo niewielu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×