Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Torbiel w oku, masa torbielowata w zatoce klinowej i płyn


Gość Agnieszka P

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka P

Witam. Moje problemy ze zdrowiem zaczeły sie od powiekszenia zrenicy w lewym oku.Podokładnym sprawdzeniu dna oka zostałam skierowana na TK wynik torbiel 15mm na 10...i poszerzona komora ze wskazaniem Magnetycznego rezonansu .Po wykonaniu rezonansu badanie wyszło nastepująco wszystko dobrze oprocz masa torbielowata w zatoce klinowej liczna z przegrodami.Nastepne wskazanie CT zatok.Szanowny Panie doktorze i tu po CT wynik płyn ograniczony 9mmna 3 mm w czesci gornej.Bułam u laryngologa przywatnie neurologa prywatnie i stwierdzili ze torbiel sie wchłonęła ja jednak słowami nie wyzdrowieje boli mnie głowa na czole i czubku oraz zrenica lewa bardzo rozległa Licze na Pana opinie z powazaniem agnieszka pozdrawiam i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi wyrażać opinie po pierwsze nie jestem specjalistą w zakresie ani laryngologii ani neurologii (jak Pani zauważyła to portal zajmujący się chirurgią ogólną) po drugie nie znam szczegółów klinicznych. Skoro lekarze twierdzą, że torbiel wchłania się to zapewne tak jest. Zmiana jest bardzo mała i nie powinna powodować dolegliwości. Jeśli jednak Pani nadal zaniepokojona jest swoim stanem trzeba udać się na wizytę kontrolną do wyżej wymienionych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×