Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość RENATA

Powiększona śledziona w całości bez zmian ogniskowych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RENATA
mój 14 letni syn ma powiekszona sledzionę wynik usg to powiekszona sledziona w całosci 122mmosi długiej bez zmian ogniskowych.prosze mi powiedziec czy jest to duze powiekszenie i co moze byc przyczyna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
U dzieci śledziona może być powiększona np. w przypadku mononukleozy, niedokrwistości. Trzeba zrobić morfologię krwi z rozmazem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwia
Ja mam 19 lat a już od 16 lat mam powiększoną śledzionę. I lekarze tylko stwierdzaja aby usunąc ją. Ale ja leczę się u znachorów , ziółka , leki chińskie i to pomału skutkuje. I jakoś żyję :) Przyczyn moze byc duzo : niedokrwistośc , problemy ze stawami, lub problemy z oczami .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasia
Moja córka ma 10 lat, od ponad miesiąca na policzku ma małego guza. Miała robione 4 krotnie USG i za każdym razem była inna opinia. Wczoraj lekarz stwierdził zmianę ogniskową:-( Pow że jest do usunięcia, gdyż za np pół roku, 2lata może zmienić się w nowotworów :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.