Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Alek

Wypróżnianie po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alek
Czy częste wizyty w toalecie (6-8 razy dziennie) po usunięciu pęcherzyka żółciowego to normalna sprawa? dodam, że przez b. długi czas przyjmowałem antybiotyki (ponad miesiąc). jem bardzo często, bo chcę przytyć (po operacji straciłem 6kg) oczywiście tylko to na co pozwala dieta, ale praktycznie po każdym posiłu lecę do toalety. nie mam rozwolnienia. dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
A od kiedy nie pszyjmujesz antybiotyku? I czy przzyjmowałeś równocześnie z nim Trilac lub Lakcid? Czy występują bóle brzucha ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alek
od dwóch dni nie przyjmuję antybiotyku (to był cefuroxim + przed samą operacją i przez tydzień po niej metronidazol). Natomiast wcześniej przez kilka miesięcy z przerwami przyjmowałem antybiotyki z powodu zapalenia trzustki. równolegle z antybiotykiem przyjmowałem na zmianę trilac i lakcid. natomiast biegunka nie powinna mieć podłoża trzustkowego, gdyż wcześniej takie objawy nie występowały. bóle brzucha występują, ale nie b.silne. wydaje się że pokarmy nie są przetrawione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania
Jestem jeden dzien po operacji nic nie jadlam tylko troche pije wode. czy mozna pic rumianek, dla mnie taka dieta dobrze zrobi od kiedy jesc po troszeczku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.