Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Pol z k-c

Ból w prawe pachwinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pol z k-c
Witam! chciałbym się poradzić w pewniej sprawie. Otóż od ok kilku dni odczuwam ból w prawe pachwinie. Ból promieniuje na prawe jądro i wewnętrzną część uda, czasem na całą nogę. Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba się na początku upewnić czy to nie jest przypadkiem przepuklina pachwinowa lub udowa, która może objawiać się takimi bólami. Aby to stwierdzić musisz udać się do lekarza. Po wykluczeniu przepukliny może RTG kręgosłupa odcinka lędźwiowo-krzyżowego (neuralgia, zwyrodnienie kręgosłupa z uciskiem na nerwy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AGA
Od kilku dni ma zaczerwienienie i spuchnietą prawa pachwinę udową co to może być? Jutro idę do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość romek
odczuwam bol w prawej pachwinie nie mam zadnego zgrubienia czy to jest zwiazane z kregoslupem mam dyskopatie ledzwiowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość beata
Od jakiegoś czasu miewam bóle w prawej pachwinie.jest to tak silny ból ze tracę władze w nodze,ból nie do zniesienia.ból z pachwinie promieniuje na całą nogę.nie wiem co to jest.do jakiego lekarza powinnam się udać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ja
Na pewno USG jąder, wielu lekarzy lekceważy problem guzów jądra bo to tylko 1,7% wszystkich nowotworów wśród mężczyzn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.