Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Drętwienia i bóle głowy


Gość # Darek #

Rekomendowane odpowiedzi

Gość # Darek #

Witam, pięć lat temu mialem wykrytą boreliozę,przechodzilem porażenie nerówó twarzowych oraz bole glowy. co kilka lat czas stan taki mi sie powtarzał,niestety późniejsze badania już nie wykazywaly obecnosci przeciw ciał boreliozy. Tak było 2 razy. Za każdym razem trafiałem do szpitala i mimo wyników negatywnych miałem leczenie dożylne - mniej wiecej po 10,14 dniach dolegliwości ustępowały. na początku tych wakacji znowu to samo.. znowu szpital, snowu badania ujemne,po zastosowanym leczeniu lendacyną przez dwa tygodnie przeszlo. w wypisie wpisali,ze to nerwica.po tygodniu od nowa wrocilo,zrobilem na wlasny koszt test western blot , wyszedl dodatni w IgM,znowu przeleczyli mnie bylo juz ok,teraz po kilku miesiacach powtorke mam z rozrywki. bolą stawy,glowa część tylna,nudnosci wymioty co jakis czas,dretwieje reka czasem noga,twarz. chce sie dostac do szpitala jakiegos na konkretne badania. w wakacje TK wyszlo wszystko w porządku. nie wiem czy to skutki tej boreliozy i neuroboreliozy czy faktycznie jakaś nerwica. poradźcie proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to skutki boreliozy, która daje ciężkie do leczenia następstwa neurologiczne. Radzę z tym problemem udać się do jakiegoś ośrodka klinicznego neurologicznego. Proszę poszukać pomocy na stronie: http://www.borelioza.org/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość # Darek #

a jesli tam zrobią badania na boreliozę i tym razem wyjda ujemne to co wtedy ? w czym szukac przyczyny ? Mimo tego,że od czasu chorowania na Boreliozę mam takie dolegliości... Ile czasu po antybiotykoterapii we krwi można znajść jeszcze przeciw ciała IgM czy IgG ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×