Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle głowy po wypadku na motocyklu


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie, Mam taki problem poniewaz jakies 18 miesiecy temu mialam z chlopakiem wypadek motocyklowy on miał wiekszy uraz odemnie, ale ja przy zderzeniu sie z traktorem... przelecialam przez traktor i w czasie lotu spadl mi kask, po czym uderzylam o asfalt, stracilam przytomnosc, moja głowa nie przypominała głowy tylko napuchniety balon, po przewiezieniu do szpitala zrobiono mi tomograf i wyszlo niby wszystko dobrze ze nie mam zadnego krwiaka ani pekniecia, oprucz ogromnego krwiaka na czole, ktory po czasie sie w miare wchłonoł, po około roku, czuje silne bóle głowy, w okolicy tego krwiaka czuje sciskanie, i z tylu głowy odczuwam ogromny ból oraz na czubku głowy... czy to moga byc dolegliwosci po silnym uderzeniu ? Pozdrawiam Monika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Tak, najprawdopodobniej jest to wynik urazu. Radzę ponownie skonsultować się z lekarzem, być może należy rozważyć kolejną tomografię komputerową, a przynajmniej powinien zbadać Panią lekarz. Czy wykonano również zdjęcie rtg kręgosłupa szyjnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz, nie przypominam sobie zeby mi robiono rtg kregosłupa, mialam kilkanascie razy robione rtg głowy, i tomografie i stwierdzono ze nic sie nie dzieje, mam dosyc czeste bóle głowy, zawroty, ale podejrzewam ze to moga byc tez zatoki... ostatnio dosyc czesto boli mnie czoło w miejscu gdzie był krwiak, i z tyłu głowy wyczułam lekkie zgrubienie i jakies bolące krostki... zamierzam wybrac sie w tym tygodniu do lekarza zrobie rezonans głowy i zobacze co dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×