Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uczucie dyskomfortu w prawej pachwinie


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam taki problem otóż od około 2,5 tygodnia mam takie dziwne uczucie w tych okolicach [img15.imageshack.us/img15/2294/dyskonfort.jpg] .Mam tam uczucie tak jakby obrzęku ale patrząc w lustro nic tam nie widać,ani śladu opuchlizny,te uczucie jest bardziej na udzie takie mam wrażenie .Nie jest to ból ani kucie,ciężko to nazwać,to takie uczucie jakby bielizna się wbijała tam,czasem też gdzieś mnie zakuje delikatnie po prawej stronie ale w rożnych miejscach i czasem poćmiewa mi dolna część prawego jądra ale to kilka razy dziennie.Byłem u chirurga z tym i nic tam nie wyczuł,sprawdził cały brzuch i powiedział żebym za 2 miesiące zgłosił się na kontrolę.W przychodni zostałem skierowany jeszcze do urologa i w poniedziałek się tam wybieram.Nic mnie nie boli w sensie napinania brzucha czy przy wydalaniu,żadnej gulki też nie mam.. Wczoraj byłem na siłowni zrobiłem plecy i tricepsa,po tym brzuch i szczerze mówiąc nawet jakby lepiej się poczułem.Podczas treningu nie odczuwałem jakiegoś pogorszenia stanu bóli itp.ale nie wiem czy to mi sie tak tylko wydaje,ale odnoszę takie wrażenie.Dodam jeszcze żę mam takie dziwne bóle w dole krzyża z prawej strony,jak te miejsce masuje to odczuwam tam ulgę.Prosiłbym o odpowiedz w tej sprawie ponieważ nerwowo się dobijam.Ciągle się tam dotykam i sprawdzam gdzie mnie zakuje.Bardzo boję się jakichkolwiek zabiegów operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zauważyłem że mam jakby powiększone te miejsce zaznaczone na czerwono,a w miejscu zaznaczonym na zielono czuje właśnie ten dyskomfort http://img101.imageshack.us/i/dyskomfort1.jpg/ .Czy w miejscu zaznaczonym na czerwono są węzły chłonne? I to te dziwne uczucie może pochodzić właśnie od powiększonych węzłów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0bjawy świadczą na zapalenie stawu biodrowego lub zwyrodnienie kręgosłupa w odcinku lędzwiowym i ucisku na nerwy . Zalecam kontakt z ortopedą i neurologiem. Wykonanie zdięcia RTG odcinka kręgosłupa L-S,a po wizycie u specjalistów rezonans magnetyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×