Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pęknięte wędzidełko


Gość Filip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 22 lata podczas stosunku z kobietę najprawdopodobniej pękło mi wiązadełko wystąpiło krwawienie dość obfite lecz po przestaniu stosunku krwawienie zanikło na dzień dzisiejszy widać przerwwane wiązadełko ale tak jakby nie całkowicie.Chciałbym się dowiedzieć czy to się samo zagoi?Czy w póżniejszym czasie bedzie pękanie się powtarzać ?I ile czasu się ma to goić?Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czy to się samo zagoi? - tak takie pęknięcie powinno samoistnie zgoić się Czy w póżniejszym czasie bedzie pękanie się powtarzać ? - nie powinno, ale czasami takie stany nawracają ile czasu się ma to goić? - około 2-3 tygodni, w tym czasie proszę unikać naciągania zbytniego napletka (stosunków, masturbacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna tak niefortunnie otarla sie o mnie podczas pieszczot gdy bylem podniecony ze chyba naderwala mi napletek, nie jestem tego wlasniepewny bo nie bylo bolu oprocz ukucia w chwili gdy to sie stalo, dopiero po czasie zobaczylismy krew ktora juz nie leciala, bol takze nie wystepuje, widac tylko lekka ranke przy cewce moczowej i jakby odchylona skore od napletka do zoledzia, czy to co powaznego?? prosze o pomoc i rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość m&m*s, śląsk

Witam. Podczas stosunku z partenerka coś strasznie zabolało. Po umyciu penisa okazało się, że najprawdopodobniej pękło wędzidełko. Stało się to wczoraj i narazie czekam, aż się zagoi, potem mam zamiar wybrać się do urologa. Chciałbym się dowiedzieć, bo na 95% mam zbyt krótkie wędzidełko, czy ktoś przeszedł już zabieg przedłużania go ? Jak długo trzeba czekać na taki zabieg ? Jak jest z cenami przy zabiegu prywatnym ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem podczas gdy moja kobieta bawiła się penisem za mocno pociągnęła skórę i z wedzielka poleciała kropla krwi takie malutkie naderwanie nie odczuwam żadnego dyskomfortu ale gdy dotknę tego to mnie delikatnie boli. Co teraz mam zrobic proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i podczas oddawania moczu nie odczuwam zadnego pieczenia ani szczypania mam nadzieje ze te informacje pomoga w diagnozie przy naderwaniu bolalo max 3 minuty i przeszlo wg mnie nie boli tylko jak dotykam wedzielko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas stosunku zerwało mi sie wędzidełko poleciało troche krwi ale dałem rade , teraz sie goi po dwóch tygodniach uprawialiśmy sex i poczułem szczypanie i kropelka krwi wiec teraz wole poczekac dlużej i mieć z sexu satysfacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×