Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nieoczekiwane, bolesne, długie krwawienie


Gość wieffiorka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wieffiorka

Mam tego rodzaju problem ze wystapilo u mnie nieoczekiwane bolesne dosc dlugie krwawienie nie mogła byc to miesiaczka gdyz taka skonczyla sie tydzien wczesniej od tamtej pory wciaz czuje bole jajnikow. Ginekolog zrobil mi pare badan i okazalo sie ze mam guza na prawym jajniku w ciagu tygodnia nie rozwijal sie nie rosl a nie nie zmalal problem jednak w tym ze zaczelam miewac coraz to gorsze dolegliwosci, mam nabrzmialy cały brzuch czuje nie tak silny o ile uciazliwy bol brzucha ktory wogole nie ustaje a czasem wrecz sie nasila, co gorsze po prawej stronie pod ostatnia para zeber czuje intensywny bol przy oddychaniu od paru dobrych dni moge sie wyproznic jestem ciagle ospała i zmeczona zyciem odczuwam silny bol kosci krzyzowej nerek i nawet miesni ud czuje sie jak zgieta z krzyza jestem mloda dziewczyna a mimo to wszystkie dolegliwosci sa na prawde uciazliwe szczegolnie ze nigdy nie bylam osoba chorowita, zapomnialam dodac ze ginekolog wykluczyl choroby narzadow rodnych na podstawie takich badan jak: USG, Ca 125, beta HCg. Wyniki wszystkich badan miescily sie w normie. Prosze o pomoc jakakolwiek z moim lekarzem rodzinnym musialam sdie niestety wyklocac nawet o skierowanie na badania krwi i moczu ktorych wynikow jeszcze nie otrzymalam niestety...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×