Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Torbiel kości piszczelowej


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdzono u mnie torbiel kości piszczelowej. Chciałabym wiedzieć ile czasu będzie trwał zabieg? Czy będę pod narkozą czy będzie to tylko znieczulenie miejscowe? Na czym ma polegać ten zabieg? Czy będę miała po zabiegu gips? Ile czasu będę musiała spędzić w szpitalu? Przez ile czasu nie będę mogła stawać na nogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Chciałabym wiedzieć ile czasu będzie trwał zabieg? - wszystko zależy od wielkości i położenia torbieli, raczej około 1-2 godzin Czy będę pod narkozą czy będzie to tylko znieczulenie miejscowe? - zapewne będzie to znieczulenie podpajęczynówkowe czyli do kręgosłupa, brak czucia od pasa w dół Na czym ma polegać ten zabieg? - zapewne do wnętrze torbieli zostanie wypełnione materiałem kostnych własnego ciała albo spreparowanym obcym, trzeba w sprawie techniki zabiegu skonsultować się z lekarzem, który Panią będzie operował Czy będę miała po zabiegu gips? - raczej nie Ile czasu będę musiała spędzić w szpitalu? - około tygodnia Przez ile czasu nie będę mogła stawać na nogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrycja

Stwierdzono u syna torbiel wielokomorowa,dowiedziałam sie przypadkowo ponieważ doznał kontuzji nogi na treningu,okazało sie ze jest pekniecie kosci piszczelowej.Prosze powiedziec ile syn powinien nosic gips i jak bedzie wygladało dalsze leczenie syna.Dziecko ma zaledwie 14 lat i bioje sie ze nie wroci do sportu a trenuje pilke nozna.Czy to jest cos groznego????Prosze o porade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×