Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nieustające bóle a ostre zapalenie trzustki


Gość anna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie . Chcialam prosic o pomoc bo czuje sie bezradna.. Najpierw wyjasnie moja historie..otoz trafialam do szpitala na ostre zapalenie trzustki 3 razy-listopad i 2 razy w grudniu, podcas drugiego pobyty okazalo sie ze mam drobne zlogi w przewodzie zolciowym i jak to okreslili lekarze bloto w woreczku, wykonano mi ecpw i laparoskopowe usuniecie woreczka i od tej operacji zaczal sie koszmar, codziennie mnie brzuch boli.. nei sadze ze sa to bole trzustkowe. poniewaz nawet jak mi wyniki spadly do normy bole sie utrzymywaly. minelo pare miesiecy i zero zmian na lepsze. w dodatku od ok. ponad miesiaca zle sie zalatwiam. mam rozwolnienie(chyba dobrze okreslilam). zalatwiam sie okolo 3 razy dziennie czasem 4 razy. wstyd pisac ale moze to cos naprowadzi.. to co wydalam jest koloru jasnego brazu , czasem bardziej plynne nie wiem jak okreslic ciapowate. czuje sie bezradna bo dzien w dzien to samo. nie poznaje swojego oraganizmu.. lekaru w spzitalu mowi z etaki moj urok i nie wie co ze mna bedzie, bylam u paru gastrologow prywatnie i wszyscy tylko mi modyfikuja leki i tyle a zadnej poprawy nie mam. biore ursofalk, kreon , cholestil. ortanol , probowalam przez jakis czas duspatalin i scopolan ale nic, diete trzymam jem glownie same bulki czerstwe z dzemem , poledwica drobiowa, 0% serkiem bialym, kaszki niemowlece, i zupy na samych warzywach. praktycznie tylko to wiec diete trzymam. Blagam prosze o pomoc.. bo nie wiem co robic.. Chcialam jeszcze dodac, ze kiedy lapie mnie uczucie ze muse sie zalatwic odczuwam bole pod zebrami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Czy stolce są tak jakby tłuszczowe? Trudno je spłukać w toalecie? Ma Pani predyspozycje do tworzenia się złogów w przewodach żółciowych.Stąd mogą one tworzyć się w przewodach żółciowych wątroby i przewodzie żółciowym wspólnym i stanowić przyczynę dolegliwości. Należy powtórzyć usg jamy brzusznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy stluszczone to ciezko powiedziec... normalnie sie je splukuje. mialam wykonywane. mialam robione ostatnio Usg i wszystko w porzadku wyszlo rowzniez w tomografii. jedynie przewodtrzustkowy powiekszony ale lekarze mowia ze to przez zapalanie trzustki ktore przebylam. Co do sklonnosci do zlogow to pierwszy raz mialam taka sytuacje. mialam robione jeszcze badania na cholesterol.. lekarz chcial sprawdzic czy nie mam slonnosci do gromadzenia... i tez wszystko w normie.. z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×