Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po lewej stronie


Gość Klaudia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudia

Otoz mam 22 lata od ok 2 tyg boli mnie po lewej stronie pod zebrami to nie jest taki bol ze nie moge nic robic tylko taki ze cos daje mi o sobie znac nie boli mnie przy kaszleniu czy pochylaniu sie.... daje sobie znac ciagle gdy leze siedze czy tez chodze.... boje sie ze to cos powaznego... nie wie co to znaczy mam sie obawiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klaudia

chcialabym dodac ze dzisiaj jest gorzej zaczelo mnie bolec tez z tylu a do tego mdli mnie i nie moge spac... do tego ciagle cos mi burczy w brzuchu.... nie wazne czy naczczo czy jak jestem syta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam i mam identyczne objawy, podejrzewano u mnie wrzody, zapalenie jelita, przepuklinę rozworu przełykowego, a wkońcu po badaniach okazało się że jest to refluks dwunastniczo- żołądkowy. Odwiedź dobrego internistę, pewnie czeka Cię gastroskopia...Ja się leczę już dwa miesiące odpowiednimi lekami, ale jak na razie za dużej poprawy nie ma :( pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie objawy pojawiły się nagle i tydz. po ich pojawieniu dostałam od lekarza leki, ale ból urztrzymuje się wciąż, choć w mniejszym nasileniu. Ponoć może być od dużego stresu bądź złej diety. Ale nie sugeruj się mną idź do lekarza, najlepiej internisty lub gastrologa, nie zwlekaj. Powiem Ci z doświadczenia, że dopóki nie zrobią Ci gastroskopii to będą wszystko zganiać na wrzody, chociaż może u Ciebie to one są powodem objawów, bo w obu chorobach są one bardzo podobne* a zdiagnozowanie refluksu tego typu wcale nie było takie proste. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KLaudia

wlasnie dla mnie Mama ciagle mowi ze stres i zle sie odzywiam wkoncu taki wiek ze nie ma czasu porzadnie zjesc tylko byle co byle jak i zycie w stresie bo praca i szkola..... no zobacze jak po weekendzie bedzie nadal sie utrzymywac to pojde do lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ostatnio przeżyłem ogromny stres i lęk co wpłynęło trochę na moją kondycję psychiczną, miałem ciągłe ataki strachu, paniki co wywoływało stany derealizacji. I od pewnego czasu zacząłem miewać bóle po lewej stronie brzucha, czasami pod żebrem czasami jakieś 2cm na leweo od pępka. Do tego podwyższona temperatura (która jest albo od nerwów, albo od zatok, bo mam bóle głowy w okolicach czoła i oczu, które nasilają się przy pochylaniu, a do tego uczucie flegmy w gardle która zalega, szczególnie rano. Albo jest ta gorączka spowodowana tym brzuchem) Jest do tem w granicach 37 najwięcej było 37.3 najmniej 36.9. DO tego stolec jest taki papkowaty, jasno brązowy, przeważnie wypróżniam się raz czasami dwa razy dziennie, czasami jest dzień bez wypróżniania. Do tego chyba lekkie gazy. Czy to może być rak? mam ogromne z tym obawy. Dodam, ze jak robiłem badania moczu i krwi jakies kilka miesiecy temu wszystko bylo dobrze, ale wtedy nie mialem goraczki, ale bole brzucha tak. mialem robione takze badanie usg jamy brzusznej, wszystko jest ok. Proszę o pomoc. i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wcale nie musi byc rak, nie podchodz do tego tak dramatycznie. z twojego opisu wydaje mi sie, ze masz problemy z jelitami skoro usg wyszlo ok. co sie wiaze z problemami z zatokami, migdalkami, flegma itp. najepsze badanie jakie mozesz teraz wykonac to kolonoskopia. mozliwe, ze to zespol jelita wrazliwego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Specjalista od chorób wewnętrz

Zalecenia: Aby zapobiec ból to trzeba iść kupić do apteki i kupić NAPROXEN EMO smarować nim przez 2 tygodnie miejsca w których boli (smarować od 4 do 5 razy na dobę). I zalecam wizytę u ortopedy lub lekarza rodzinnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×