Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Potrzeba częstego oddawania moczu


Gość Roman

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni mam potrzebe czestszego oddawania moczu. Czynnosc przebiega normalnie, ale po oddaniu moczu kilka kropelek wydobywa sie pozniej, przez cos zoladz pod napletkiem jest wilgotna i delikatnie szczypie. Wczesniej tego problemu nie mialem. Co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Trudno mi określić co może być tego przyczyną bez np. dodatkowych badań. Być może to przejaw jakiegoś stanu zapalnego dróg moczowych. Należałoby wykonać na początku badanie ogólne moczu. O wszystkim najlepiej, żeby zadecydował lekarz po bezpośrednim badaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio zaobserwowałem od dłuższego czasu dziwne objawy. Mianowicie mam potrzebe czestego oddawania moczu i nie są to normalne duże ilości. Jednak jak go wstrzymam przez np 3 godz to zbiera sie go troche wiecej i ma normalne porzeadne cisnienie a gdy jest go malo to nie leci grubym strumieniem. Do tego czasami jadra robia cos na styl oddychania, tzn. pompuja sie zwiekszajac objetosc i maleja. Odczowam tez mrowienie na jadrach w uczuciu przypominajace gesia skorke. Dodatkowo moje nasienie zrobilo sie wodniste. Prosze o pomoc co to moze byc Zapomnialem dodać ze podczas prysznicu gdy poleje zoladz ciepla woda to oddaje niewielkie ilosci moczu. Czy to sa objawy zapalenia prostaty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Takie objawy mogą sugerować wiele stanów patologicznych w zakresie układu moczowego. Może to świadczyć rzeczywiście o zapaleniu prostaty, albo też pęcherza moczowego. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×