Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Karolina z Warszawy

Czy kapiele w morzu i basenie zaszkodza bo zdjeciu szwow?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina z Warszawy
Witam 25 czerwca mialam usuniety z piersi gruczolakow-wlokniak. dnia 02.07.2008 zdjete zostaly szwy. Goi sie bardzo dobrze, naciecie bylo na brodawce. Moje pytanie dotyczy kapieli po jakim czasie moge kapac sie w morzu, basenie? czy moge sie opalac? z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Tydzień po zdjęciu szwów można swobodnie korzystać z kąpieli (czy to w basenie czy też w morzu). Opalać się też już można, ale przez najbliższe pół roku radziłbym ochraniać bliznę przed promieniami słonecznymi małym plasterkiem, aby przypadkiem nie powiększyła się lub nie zmieniła zabarwienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł
witam :) Mam szwy 3 dni czy mogę iść dziś na basen sie kąpać ? Proszę o odpowiedź :) Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika
Nie, gtrzeba zaczekać aż skora się zrośnie najlepiej do zdjęcia szwów. Nie można ryzykowac zakażenia rany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klaudia
Witam serdecznie! Wczoraj miałam zdjęcie szwów. Szwów miałam trzy. Dzisiaj natomiast koleżanki chcą żebym z nimi poszła na basen, czy spokojnie mogę iść na basen dziś?! Podkreślam że wczoraj miałam zdjęte szwy. ps. szwy znajdowały się na ręce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.