Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rozjaśnienie skóry na członku


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Przez kilka miesięcy prowadzę trening penisa na jego wzmocnienie, poprawę wyglądu, twardsze erekcje itd. Z efektów jestem zadowolony, trening skutkuje pozytywnymi zmianami, jednak pojawił się jeden *efekt uboczny*, który wpływa na mało estetyczny wyglą prącia. Podczasz trenowania często pękają pod skórą naczynka włoskowate, w wyniku czego tworzą się tuż pod jej powierzchnią malutkie, czerwone plamki. Trenuję codziennie więc z czasem cały penis zmienił nieco kolor na ciemniejszy, a w niektóych miejscach jest jakgdyby stale przebawriony. Wygląda to tak jakby ta martwa krew z naczynek niegdy nie odpłynęła i tworzy wieksze placki ciemnej skóry. Mam w związku z tym pytanie czy można temu jakoś zaradzić i zapobiec w przyszłości, ale nie przerywając treningu. Czy istnieją jakieś maści lub tabletki, które mogły by rozjaśnić skórę na penisie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Nie chodzi tu o rozjaśnienie skóry, należy osłabić tzw. proces umartwiania swojego ciała, ponieważ przyczyną są osłabione naczynka, które pękają i powodują powstawanie wybroczyn czy podbiegnięć krwawych. Można również stosować dodatkowo żel Lioton 1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M@T&#8364*0

Jestem nastolatkiem i mam pewne rozjasnienia na skorce czlonka, cos typu jasnych plam, skorka normalna jak na reszcie czlonka tylko ta barwa, czym moze byc spowodowana, jak mozna temu zapobiedz bo musze liczyc sie z tym ze moja partnerka moze byc obrzydzona i zniechecona, pomocy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×