Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po operacji przetoki okołoodbytniczej


Gość Natalia poznan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia poznan

Witam Mam pytanie moj chłopak cierpi na przetoke okoloodbytniczą, bardzo go to boli poniewarz lekarz prowadzacy założyl mu tam gumpę która ma trzymać ów przetokę i ją powoli wyrwać. Dzisiaj jest drugi dzień po zabiegu i bardzo go to boli. Mam więc pytanie dotyczące ów dolegliwości a więc czy długo będzie trwała rekonwalescencja i kiedy będzie mógł normalnie funkcjonować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż jest 3 tydzień po operacji żylaków i szczeliny odbytu w dalszym ciągu ma bóle ,robi nasiadówki stosuje żel i bierze silne leki przeciwbólowe, dzisiaj w okolicy odbytu pojawił się bolacy guzek,który rośnie,nie wiemy co to jest i dlaczego to tak długo trwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety przetoki,bardzo trudno leczyć jak i odpowiednio zdiagnozować,lekarze też ich nie lubią ,każda z przetok jest inna i myśle że stąd te trudności w leczeniu,uważam że nie często też przeprowadzają operace a szkoła czyni mistrza,przy tym brak 100%aparatury do własciwej diagnozyco też może być przyczyną komplikacji jak i pacjent,który nie zawsze odpowiednio współpracuje z lekarzem,czasem mały pozornie błąd i trzeba zaczynać od nowa,ale też predyspozycje naszego organizmu są różne,dlatego w tej chorobie potrzebna jest odrobina szczęscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po 2 operacjach na przetoki(miałam ten najgorszy typ przetoki wysoka i do przodu...:-( Po operacji bolało mnie tak, że żałowałam że ją zrobili(wcześniej ból był znikomy). Po ok 4 mieś wszystko się wygoiło wreszcie. Obecnie jestem ponad 2 lata bez nawrotu i mam nadzieję że nigdy to nie wróci... Operowali mnie w szpitalu praskim w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×