Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Katarzyna

Zmiana leku przy zakrzepicy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna
Czy zmiana leku przeciw zakrzepicy może wiązać się z objawami ubocznymi? Moje pytanie dotyczy zmiany nowego leku o nazwie Riwaroksaban na inny lek zawierający heparynę - stosowany w leczeniu standardowo (np. Acenokumarol).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×