Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Łucja

Blizna po operacji tarczycy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łucja
Witam serdecznie! Jeste po operacji tarczycy,bilzna pooperacyjna jest twarda i gruba(czy tworzy mi sie bliznowiec?)operacje mialam koniec sierpnia,do jakiego mam sie udac lekarza? Pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Bliznowca musi stwierdzić lekarz. Generalnie jest to twardy guz włóknisty, podłużny/z wypustkami. Skóra, która go pokrywa jest gładka i sinawa. Bliznowiec sam nie ustępuje. Najlepiej udać się do dermatologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalena
hej Lucja.wlasnie jestem tydzien po operacji usuniecia tarczycy.lekarz zalecil mi masowanie blizny i dostalam skierowanie na 15seansow masarzu.wiec moze ty tez powinnas z tego skorzystac.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Polecam preparaty silikonowe w formie żelu (np.:Veraderm, Dermatix) oczywiście połączone z masowaniem blizny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tysia
hej ja już jestem 4 lata po operacji mam bliznowca grube brzydki zaczerwienienie lekarz powiedział ze operacja plastyczna nie wiem czy ma sens bo jak mam taka skórę to nic to nie da a inny lekarz powiedział ze mam się jeszcze raz poddać operacji ale na 100 procent nic nie ma sama nie wiem co robić pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.