Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Aleksandra

Zakrzepica żył głębokich i grzybica stóp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandra
Witam!! Stwierdzono u mnie zakrzepicę żył głębokich lewej kończyny dolnej ! Po tygodniowym pobycie w szpitalu lekarz w poradni chirurgicznej przyszpitalnej przepisał mi acenocumarol i co tydziń mam robić badania na krzepliwość . Choruję również na grzybicę stóp i paznokci . Moje pytanie brzmi czy przy używaniu ww. leku mogę również używać mycosyst - lek na grzybicę , czy moge jeździć na rowerze stacjonarnym i czy muszę stosować diętę jeżeli tak to jaką ??? bo tych informacji niestety nie otrzymałam od lekarza prowadzącego. Dziękuję i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Moje pytanie brzmi czy przy używaniu ww. leku mogę również używać mycosyst - lek na grzybicę , czy moge jeździć na rowerze stacjonarnym i czy muszę stosować dietę jeżeli tak to jaką ? - można stosować leki przeciwgrzybicze przy stosowaniu acenokumarolu przy czym działanie acenokumarolu w tym przypadku może być silniejsze (trzeba dokładnie kontrolować krew na krzepnięcie - wskaźnik INR) - można jeździć na rowerze stacjonarnym, ale poziom siodełka ustawić wysoko, aby zbytnio nie zginać kolan - przy zakrzepicy żył głębokich nie trzeba stosować żadnej diety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aleksandra
Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.