Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość marcin

Guzek na czole po uderzeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin
Witam jakieś 3 lata temu uderzyłem się i nabiłem sobie guza ,Teraz po tych 3 latach czuje co i nawet widać ze guz nie do końca zniknął wyczuwam jakby w środku był kawałek czegoś miękkiego co powoduje wypuklenie skóry .Proszę o odpowiedz czy może zrobiła się jakaś wewnętrzna narośl i co z tym zrobić.Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi określić bez badania. Prawdopodobnie krwiak podskórny, który powstał po urazie nie wchłonął się, może zwłókniał. Najlepiej w tej sprawie udać się bezpośrednio do chirurga. On po badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hubert
Witam mam bardzo podobny problem guz na czole , wystapil on po udezeniu w sciane ok.7lat temu , nie wiem niestety co ztym zrobic prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość boję się
ja też mam guz, jest średniej wielkości, ale widoczny, zasłaniam go grzywką, na początku był twardy, ale teraz zmiękczał, czy może jest to znak, że zniknie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość magda
ja mam to samo ale jaszcze do tago codziennie boli mnie głowa i kręci mi się w niej czy to może jest guz mózgu. mam go od ponad roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łucja
Hej, niestety ja też to mam, od ponad 20 lat :-( teraz mam 27 i wydaje mi się że go coraz bardziej widać:-( nie boli mnie to , wcześniej nawet nie było tego tak widać- jakoś pod kątem. Teraz mnie to strasznie denerwuje, coraz częściej ludzie pytają się czy sobie nabiłam guza :-( Byłam raz u chirurga, najpierw stwierdził że to tłuszczak, jak mu powiedziałam że to mam od małego dziecka-przywaliłam głową w ścianę - to powiedział że nie wie co to jest i może lepiej tego nie ruszać :-( Fajnie jakby ktoś napisał że zrobił z tym porządek. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil
Ja tez mam na czole.przywalilem glowa w chodnik.nie udalo mi sie jeszcze przeczytac,ze komus sie udalo to naprawic* czyzby sie nie dalo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Robert
Siema. Ja zostałem uderzony i miałem na czole tego guzka. Po około roku poszedłem do lekarza i dał mi skierowanie do chirurga. Chirurg bez problemu to usunął i nie ma śladu. Nawet nie bolało, tylko troszkę strachu było :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej
Ja mam to samo od podstawówki , i tez nie weim co mozna z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Misia
Ja zderzyłam się z progiem 10 lat temu, nie wiem co można zrobić. Czasem pobolewa. Nie poszłam do lekarza choć miałam chwilę bez kontaktu ale jest on widoczny i mi przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.