Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paweł

Skierowanie do szpitala na operację przepukliny pachwinowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł
Witam. Lekarz rodzinny stwierdził u mnie przepuklinę w pachwinie i skierował do szpitala (miałem robione szczepienie na żółtaczkę itp). Szczerze mówiąc nigdy nie byłem w szpitalu i gdy dzisiaj byłem w nim, pokazałem w rejestracji kartę ze skierowaniem pani powiedziała że *Chłopaku cóż będziesz dziś leżał*, troche mnie to zdziwiło, bo to brzmi jakbym odrazu miał zabieg. Szczerze myśłałem że zbada mnie jakiś chirurg który ustali termin zabiegu. Ja kompletnie nie przygotowany wyszłem ze szpitala. I z tym wiąże sie moje pytanie, czy lekarz rodzinny może odrazu przepisać mnie do szpitala na zabieg ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Tak lekarz rodzinny może bezpośrednio wystawić skierowanie do szpitala. Jednak w czasie ustalania terminu przyjęcia na zabieg powinien Pana zbadać chirurg i on dopiero zadecyduje o terminie zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Art
ja mam skierowanie od lekarza rodzinnego byłem również u chirurga, który ustalił termin , nie wspomniał nic natomiast , że mam wykona jakiekolwiek badania.Czy wykonają mi wszystkie badania w dniu przyjęcia do szpitala?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
Lekarz rodzinny daje skierowanie do chirurga. Chirurg Cię bada i ustalacie wspólnie termin przyjęcia na oddział. Przynajmniej ja tak miałem. Sam zabieg nie jest bolesny, trzeba ciężko później wypoczywać ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.