Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zaburzenia pamięci związane wodogłowiem


Gość Zaniepokojony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaniepokojony

Witam serdecznie mam następujący problem i nie wiem jak sobie z tym poradzić a mianowicie od jakiś 1-2 lat mam bardzo poważne problemy z pamiecią i koncentracją i nie zapamiętuje niektórych czynności i naprawdę staje się już to nie do zniesienia i nie wiem naprawdę co mam zrobić i do tego choruje także na wodogłowie i mam założoną zastawkę w głowię i mam silne bóle w okolicach klatki piersiowej i też nie wiem czy mogą być spowodowane te mocne bóle.Dosyć często budzę się w nocy z bardzo mocnym bólem głowy który naprawdę staje się nie do zniesienia i już mi nawet nie pomagają te leki przeciw bólowe które mi przepisała pani neurochirurg do której chodzę na leczenie i naprawdę nie wiem co ja już mam w takiej sytaucji zrobić i czego to może być przyczyną bo ten ból mi nie ustępuje tylko wręcz się nasila cały czas i ja mam tego wszystkiego dosyć i nie wiem czy ja bym musiał iść do szpitala i na jaki oddział?I kto może mi wypisać skierowanie do szpitala?Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba udać się na kontrolę ponowną do neurochirurga, żeby ocenił czy zastawka jest wydolna (czynna). Być może zastawka nie pracuje prawidłowo i wodogłowie się nasila czego powodem są Pana dolegliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×