Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anna

Nawrót szczeliny odbytu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna
Witam:) wcześniej zażywałam maść Posterisan H i Lidoposterin. Mam dwie szczeliny odbytu- jedna jest mniejsza, a druga większa z guzkiem wartowniczym. z ta drugą nic się złego nie dzieje, ale za to ta mniejsza ostatnio mi pękła. czy jest to możliwe, że stało się tak, bo stosuję maść Nitrocard (maść podrażnia śluzówkę, skórę)? jeśli przestałam brać Posterisan H i Lidoposterin 5 dni temu, to czy mogę spróbować wziąć je jeszcze raz i zaleczyć szczelinę? czy mam brać nadal Nitrocard? proszę o pomoc. wybieram się do lekarza dopiero w marcu. do tego czasu nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
ale za to ta mniejsza ostatnio mi pękła. czy jest to możliwe, że stało się tak, bo stosuję maść Nitrocard (maść podrażnia śluzówkę, skórę)? - nie, na pewno ta maść nie spowodowała pęknięcia, to przypadek, może jakiś twardszy stolec do tego doprowadził jeśli przestałam brać Posterisan H i Lidoposterin 5 dni temu, to czy mogę spróbować wziąć je jeszcze raz i zaleczyć szczelinę? - raczej nie ma przeciwwskazań, aby zastosować ponownie te leki i jednoczśnie stosować Nitrocard, ale najlepiej, aby w tej sprawie wypowiedział się lekarz, który Panią prowadzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta
Witam Mam rozpoznaną szczelinę odbytu którą już jakoś wyleczyłam, ale jakiś czas temu znów mi się zrobiła szczelina odbytu (tak mi się wydaje bo jest to pęknięcie nad odbytem idące do środka odbytu) w innym miejscu,czym to może być spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Odbyt choroby zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.