Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Sara

Zabieg usunięcia gradówki w stadium kwitnięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sara
Chciałabym dowiedzieć się w jaki sposób przebiega zabieg usunięcia gradówki w stadium kwitnięcia ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Gradówka nacinana jest w znieczuleniu miejscowym, łyżeczkowana jest jama gradówki i opróżniana z wydzieliny zapalno-ropnej. Leczeniem zajmuje sie okulista.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sara
Czy to jest duże nacięcie ???Czy beda potrzebne szwy??? Zabieg mam 26 i bym chciala sie dowiedziec o tym troche dokladniej bo skoro dreczy mnie to juz od pol roku to jak sie pozbyc tego to na dobre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Czy to jest duże nacięcie ? - nie, bardzo niewielkie Czy beda potrzebne szwy? - nie, rana goi się na otwarto, nie zamyka się jej, żeby nie doszło do wznowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sara
a nacięcie jest robione po wewnetrznej czy zewnetrznej stronie powieki ???Jak dlugo goi sie rana???czy bede musiala nosic opatrynek ??? jakie to jest uczucie przy znieczuleniu miejscowym????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sara
no juz w piatek mam zabieg czy w tego typu zabiegu moze pojsc cos niepomyslnie czyli np czy moga powstac potem jakies problemy ze wzrokiem badz tez z opadajaca powieka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Moniś
Zabieg trwa około 5/10 min:) Ogólnie nic nie boli, ale jest odczucie nacinania wewnetrznej strony powieki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.